Kauno savivaldybės pirkinių sąraše – netikėta transporto priemonė

Asociatyvi / P. Grigaliūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė nusprendė įsigyti oro balioną. Planuojama, kad juo iš S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo bus vykdomi pramoginiai skrydžiai.

„Šiuo balionu už tam tikrą mokestį skraidinsime visus norinčius – ir kauniečius, ir turistus iš kitų Lietuvos miestų, ir svečius iš užsienio. Tai bus komerciniai-pramoginiai skrydžiai“, – BNS sakė S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo direktorius Vytas Skučas. Be piloto oro balionu galės skristi dar šeši suaugę žmonės.

Pasak jo, idėja įsigyti oro balioną kilo sulaukus daugybės užklausų iš žmonių, kuriuos domintų tokie skrydžiai. „Per pastaruosius pora metų sulaukiame daugybės užklausų dėl galimybės paskraidyti oro balionu ir iš dangaus apžiūrėti mūsų miestą. Ištyrę rinką priėjome išvados, jog skraidinančių oro balionu yra daug mažiau nei norinčių juo skristi“, – teigia aerodromo direktorius.

Oro balioną perka aerodromo steigėjas – Kauno miesto savivaldybė. Viešųjų pirkimų dokumentuose nurodoma, kad oro balionas bus geltonos ir žalios spalvų, o ant jo iš dviejų pusių bus užrašas „Kaunas auga“.

Vis dėlto, direktoriaus teigimu, dėl konkretaus užrašo nėra nuspręsta, o pateiktas variantas yra tik pavyzdys. „Ieškome skambaus šūkio apie Kauną“, – sakė V. Skučas.

Numatomų savivaldybės pirkimų dokumentuose pateikiama naujosios transporto-pramogų priemonės kaina – beveik 50 tūkst. eurų.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Finalinis akordas: paklausyti A. Mamontovo prie Kauno pilies susirinko tūkstantinė minia

Užprogramuota nelaimė: prie Aleksoto tilto apgadinti penki automobiliai

Per miesto gimtadienį kauniečių gausiai lankytoje Švč. Sakramento bažnyčioje pasigesta kelių daiktų

Kurorte ant Nemuno kranto prisišvartavo pirmas šį sezoną laivas iš Kauno

Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų - mirk

Rinkimų štabo planus atskleidęs R. Karbauskis tikras, kad S. Skvernelis persigalvos

Kaunietis užfiksavo nemalonią situaciją šalia „Hyper Maximos“: tie žmonės labai kantrūs

K. Meschino pristatė pirmąjį vaizdo klipą: dėl šios dainos susipažino su kauniečiu R. Daškevičiumi

Rekonstruojamą kelią netoli „Megos“ uždengė dūmų kamuoliai

Studentams - dar griežtesnės baudos už sukčiavimą