Kauno savivaldybės pirkinių sąraše – netikėta transporto priemonė

Asociatyvi / P. Grigaliūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė nusprendė įsigyti oro balioną. Planuojama, kad juo iš S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo bus vykdomi pramoginiai skrydžiai.

„Šiuo balionu už tam tikrą mokestį skraidinsime visus norinčius – ir kauniečius, ir turistus iš kitų Lietuvos miestų, ir svečius iš užsienio. Tai bus komerciniai-pramoginiai skrydžiai“, – BNS sakė S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo direktorius Vytas Skučas. Be piloto oro balionu galės skristi dar šeši suaugę žmonės.

Pasak jo, idėja įsigyti oro balioną kilo sulaukus daugybės užklausų iš žmonių, kuriuos domintų tokie skrydžiai. „Per pastaruosius pora metų sulaukiame daugybės užklausų dėl galimybės paskraidyti oro balionu ir iš dangaus apžiūrėti mūsų miestą. Ištyrę rinką priėjome išvados, jog skraidinančių oro balionu yra daug mažiau nei norinčių juo skristi“, – teigia aerodromo direktorius.

Oro balioną perka aerodromo steigėjas – Kauno miesto savivaldybė. Viešųjų pirkimų dokumentuose nurodoma, kad oro balionas bus geltonos ir žalios spalvų, o ant jo iš dviejų pusių bus užrašas „Kaunas auga“.

Vis dėlto, direktoriaus teigimu, dėl konkretaus užrašo nėra nuspręsta, o pateiktas variantas yra tik pavyzdys. „Ieškome skambaus šūkio apie Kauną“, – sakė V. Skučas.

Numatomų savivaldybės pirkimų dokumentuose pateikiama naujosios transporto-pramogų priemonės kaina – beveik 50 tūkst. eurų.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauno vardas - ant vieno žymiausių pasaulio gamintojų marškinėlių

Policija pateikė detalių apie į Kauno klinikas patekusį sunkios būklės kūdikį: tėvas namuose buvo vienas

Kauno gatvėse vyks kartingų ištvermės lenktynės - galės išbandyti ir žiūrovai

Bendrasis pagalbos centras: grybaujant ar uogaujant miške svarbu turėti vieną daiktą

Kauno oro uoste sulaikytas lėktuve siautėjęs panevėžietis

Toliau ieškomas netoli Kauno dingęs vyras: nurodė ypatingus požymius

G. Alijevos šnipinėjimo byloje prabilo liudininkai

Artėjantį savaitgalį Kaunas pasiners į kultūros renginių maratoną (renginių apžvalga)

Palaikydamas premjerą, A. Veryga nusiskuto plaukus

Po stipraus susidūrimo Vilijampolėje, „Volvo“ rėžėsi į tvorą