Sujudimas prie zoologijos sodo – uždarytas Radvilėnų plentas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė ne vieno sunerimusio kauniečio žinutės. Gyventojų teigimu, prie Kauno zoologijos sodo suvažiavę policijos, ugniagesių, greitosios medicinos pagalbos ekipažai, uždarytas Radvilėnų plentas.

„Kas vyksta prie zoologijos sodo?! Užtverta gatvė – stovi policija, greitoji, gaisrinė. Kelias uždarytas iš abiejų pusių“, – beveik identiškus pranešimus rašė kauniečiai.

Kai kurie gyventojai pateikė ir daugiau detalių – kad eismą reguliuoja saugos tarnyba, bandant įsukti iš Tunelio gatvės į Radvilėnų plentą pasitinka kelio ženklas „Įvažiuoti draudžiama“. O prie zoologijos sodo pilna šviesų ir vaizdo kamerų.

Iš tikrųjų, kiek pavyko sužinoti „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams, nelaimės čia nebuvo – vyksta naktinis filmavimas. Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintis pareigūnas, Kauno miesto savivaldybės leidimas uždaryti eismą Radvilėnų plentu išduotas iki vasario 16 d. 4 val. ryto.

Jo teigimu, veiksmas gali baigtis ir anksčiau, tačiau kada tiksliai, neaišku. Kas būtent filmuojama, pareigūnas taip pat nepatikslino, pakartojo tik kad leidimą aikštelėje besisukantys žmonės turi. Lygiai neaišku, ar Kauno apskrities VPK ekipažai dalyvauja filmavime, ar bazuojasi prie zoologijos sodo dėl kitų priežasčių.

Platesnės informacijos pašnekovas siūlė kreiptis į leidimą išdavusią savivaldybę. Vasario 15-osios vakarą užklupus pastarosios atstovą Arnoldą Bukelį, šis apie tokį filmavimą ir uždarytą gatvę teigė jokios informacijos neturintis.

Aktyvūs kauniečiai „Facebook“ grupėje „Kur stovi policija Kaune“ pasidalino zoologijos sodo atstovų žinute, kad sodui viskas gerai, gyvūnai – sveiki gyvi. Atitvertoje teritorijoje filmuojamas komercinis filmas.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rastas prieš savaitę dingusio vyro lavonas

15-oje šalies ekranų bus rodomas geriausias Lenkijos metų filmas „Tyli naktis“

Skubos tvarka priimtos D. Grybauskaitės pataisos dėl etatinio mokytojų apmokėjimo

Nuteistieji D. Gineikaitės byloje prašo išteisinimo: skirtos bausmės - neadekvačios

Gaisras Šiaurės prospekte: pro buto langą veržėsi atvira ugnis

Garliavoje liepsnos prarijo gyvenamąjį pastatą

Svarbi informacija: stabdomas šaukimas į privalomąją karo tarnybą

Kandidatų užimti prezidento postą diskusijoje - kandžios replikos ir juoko pliūpsniai

Dalis iškeliamo Lukiškių kalėjimo nuteistųjų atsidurs Kaune ir Pravieniškėse

Mirties bausme sušaudant nuteistam J. Butai - atviros Pravieniškių pataisos namų durys