Kauniečio nuomonė: galerijos erdves pavertė neskoningu turgumi

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant Kalėdoms, žmonės pradeda dairytis tinkamiausių dovanų. Tam dažnai pasitarnauja įvairiausios mugės. Viena tokių šį savaitgalį vyko ir M. Žilinsko dailės galerijoje. Tiesa, tai patiko ne visiems.

Savo nuomone apie mugę ir organizatorių pasirinktą vietą pasidalino anonimu panoręs išlikti kaunietis. Pateikiame jo laišką.

Tokie pastebėjimai iš prieškalėdinių prekybų. Suprantu, kai prekiaujama, organizuojamos mugės sporto halėje, „Žalgirio“ arenos vestibiuliuose, kitose viešose erdvėse mieste. Prie to jau pripratome. Bet šį savaitgalį prekyba organizuota ir M. Žilinsko galerijos rūbinėje, vestibiulyje ir kur tik įmanoma pirmame aukšte. Kažkaip netikėta.

Nors organizatoriai greičiausiai sakys, kad tai ne šiaip prekyba, o labai aukšto lygio meniniai vienetiniai gaminiai ir gera proga įsigyti rūbų, papuošalų ir t.t., tačiau viskas primena paprasčiausia turgelį. Kaip mokesčių mokėtojas, ne to tikiuosi ir laukiu iš prestižinių galerijų ir muziejų. Budinčiosios ir rūbininkės susigūžę kampučiuose, o visa erdvė skirta turgui.

Na, ne bažnyčia ir su lazda jų niekas neišvaikys. Bet jau panašėja į Lietuvos paštą, kur prekiaujama beveik viskuo, kaip XX a. devinto dešimtmečio kioskeliuose. Lankytojai ateina ir su keturkojais, taigi ne į galerija, o į turgų. Nors gaminiai ir skoningi, bet visas šitas reikalas labai neskanus.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos