„Kino pavasaryje“ Kaune – filmų kūrėjai iš užsienio

NAUJAUSIOS ŽINIOS

21-asis „Kino pavasaris“ stebina gausiais susitikimais su kino industrijų atstovais. „Kino pavasaryje“ Kaune, jau viešėjo tarptautiniai kino kūrėjai bei įžymūs Lietuvos sinefilai. Paskutinės festivalio dienos kauniečiams žada malonius susitikimus su kino kūrėjais iš Rusijos bei Bulgarijos.

Pirmadienį, Kaune 18 val. lankysis kino juostos „Čia visad šviečia saulė“ (angl. „Under the sun“, rež. Vitaly Mansky) operatorė Alexandra Ivanova. Šokiruojantį filmą Šiaurės Korėjoje įamžinusi rusė, pasidalins savo įspūdžiais sukant juostą totalitarinėje valstybėje bei pabendraus su žiūrovais.

Antradienį, Kauno „Kino pavasario“ žiūrovų laukia dar vienas svečias. 18:15 val. filmą „Troškulys“ („Jajda“, rež. Svetla Tsotsorkova) pristatys kylantis bulgarų aktorius Alexanderis Benevas. Pirmą kartą ilgametražėje juostoje nusifilmavęs A. Benevas, „Troškulyje“ sukūrė pagrindinį vaidmenį.

Roberto

Balandžio 1 d. prasidėjusiame festivalyje, jau lankėsi kino industrijos atstovai bei kinui neabejingi Lietuvos visuomenės veikėjai. Festivalio atidarymo filme „Viskas dėl šou“ pasirodė jo režisierius Benediktas Erlingssonas. Juostos „Trumanas“ (angl. „Truman“) prodiuserė Marta Estaben ir filmo „Nizė – beprotybės širdis“ (angl. „Nise: the Heart of Madness“) režisierius Roberto Berliner ne tik pabendravo su žiūrovais, bet ir apžiūrėjo pavasarėjantį Kauną.

Alfas Ivanauskas

Juostas kauniečiams pristatė ir lietuviai – režisierė Albina Griniutė bei operatorius Saulius Lukoševičius bendravo su žiūrovais po filmo „Ateljė ,,Rojaus drabužiai”, „Virtuvės mitų griovėjų“ įkūrėjas Alfas Ivanauskas išradingai pristatė kino juostą ,,Noma – mano ideali audra”, režisierius Saulius Baradinskas bei muzikos žurnalistas Karolis Vyšniauskas pristatė musikinių klipų konkursą ,,Kažkas atsitiko” ir kt.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kol naujo viaduko statybos stovi, vairuotojus toliau pasitinka kliūtys

Siūlomi nauji pretendentai į Kauno apylinkės teismo pirmininkus

Laukia permainingi orai: sniegą keis lietus, bet šiluma nesitrauks

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

VDU tyrimas: mokytojų trūkumas matomas visoje šalyje

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos