IT entuziastai kviečia burtis į klubą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno informacinių technologijų (IT) mėgėjus bei profesionalus vienijantis klubas „KIT club“ kviečia visus, besidominčius šia sritimi, laužyti apie šios srities darbuotojus sklandančius stereotipus bei dalintis patirtimi su jaunimu.

Šios neformalaus įmonių atstovų, akademinės bendruomenės narių bei jaunimo susibūrimo vietos sumanytojai – bendrovės „Callcredit Information Group“ Kauno IT padalinys. Jo vadovas, Dainius Aksinavičius, džiaugėsi, jog klubas jau sulaukė didžiulio susidomėjimo: „Į pirmąjį susitikimą atėjo apie 40 žmonių, antrajame dalyvių skaičius perkopė 100. Tai, kad sulaukėme tiek susidomėjusių, parodo, kad tokie klubai Kaune labai aktualūs ir jų trūksta“, – sakė jis.

IT sektorius – vienas sparčiausiai besiplečiančių ne tik Lietuvoje, bet ir Kaune. „Pastaruoju metu Kaune įmonės sparčiai plečia IT veiklą – čia kuriama vis daugiau gerai apmokamų darbo vietų, darbuotojai motyvuojami lanksčiomis darbo sąlygomis ir moderniais biurais“, – teigė kiti klubo iniciatoriai.

Būtent dėl šios priežasties vienas klubo tikslų yra sudominti jaunimą informacinėmis technologijomis, paskatinti studijuoti šią specialybę bei sulaužyti apie IT srities darbuotojus sklandančius stereotipus: klubo nariai ne tik domisi IT naujovėmis, kuria naujas idėjas bei jas įgyvendina, bet ir bendrauja tarpusavyje bei kitaip turiningai leidžia laiką.

Ateinantis klubo susitikimas planuojamas kovo mėnesį. Į jį organizatoriai ateiti ypatingai skatins studentus, nes mano, jog būsimiems specialistams užsiėmimų temos – labai aktualios. „Kartu su kolegomis svarstome, kokios temos yra aktualios, kokius pranešėjus žinome ir galime pasikviesti į kitus susitikimus“, – pasakojo D. Aksinavičius.

Organizatoriai tikisi, kad klubo pavyzdys paskatins panašių bendruomenių kūrimąsi ir kituose miestuose, o kol kas kviečia visus IT sritimi susidomėjusius sekti klubo naujienas jų feisbuko paskyroje.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Privalomą karo tarnybą pradėjo apie 650 jaunuolių – tarp jų net 21 mergina

Gedimai Registrų centre palietė ir bedarbius: vėluojančių išmokų teks palaukti

Prezidentūra nusiteikusi kategoriškai – laukia A. Verygos paaiškinimo

Įspėjimas gyventojams: link Kauno atkeliauja smarki liūtis

Kauniečius Vilnius pasitinka milžiniškomis spūstimis

„Sodra“ paskelbė išmokų kalendorių: kai kuriems gali tekti laukti iki mėnesio galo

Šalies didžiosios upės arti hidrologinės sausros ribos

Pirmadienį vos vienas pilietis nepakluso prievolei dėvėti kaukę: atsisakė ir mokėti baudą

Koronavirusas Kaune: infekcija užsikrėtė dar vienos ligoninės darbuotojas

Koronavirusas toliau plinta Lietuvoje: per parą užfiksuota 17 naujų susirgimų