Kaunas liūdi: jaunieji Lietuvos krepšininkai finale pralaimėjo Bosnijai ir Hercogovinai | Kas vyksta Kaune

Europos krepšinio čempionate itin sėkmingai kovoję jaunieji Lietuvos sportininkai sekmadienio vakarą turėjo pripažinti Bosnijos ir Hercogovinos krepšininkų pranašumą, kurie tapo Europos čempionais. Lietuviams, kaip ir 2009 ir 2010 metais, tenka tenkintis sidabro medaliais. Finalines rungtynes rezultatu 85:83 laimėjo svečiai.

Viso mačo metu paskui bosnius ėję lietuviai tik ketvirtame kėlinyje pradėjo diktuoti tempą ir kelioms minutėms iki finalo pabaigos, grėsmingai priartėjo prie varžovų, tačiau pergalės prieš itin galingą Bosnijos ir Hercogovinos komandą išplėšti nepavyko.

Tarp finalinių rungtynių stebėtojų sausakimšoje Kauno sporto halėje – ir visi Lietuvos rinktinės kandidatai, kuriems šių rungtynių stebėjimas yra poilsis prieš pirmadienį Kaune prasidedantį turnyrą.

Šioje amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė čempione tapo 2008 metais. 2009 ir 2010 metais mūsiškiai iškovojo sidabro, o 2007-aisiais – bronzos medalius.