Kauniečius linksmins nuogakrūtė didžėja iš Ukrainos – Kas vyksta Kaune

Kauniečius linksmins nuogakrūtė didžėja iš Ukrainos

Organizatorių nuotr.

Šį penktadienį Kauno klubo „Macao Open Air“ lankytojų laukia ypatinga naktis. Prie didžėjaus pulto stovės ir erotiškumo bombą sprogdins įvairiuose pasaulio kampeliuose graibstoma DJ DAIANY.

Niujorkas, Londonas, Rio de Žaneiras, Paryžius, Maskva, Bankokas, Seulas – tokia Ibizoje gyvenančios žavos merginos pasirodymų geografija. Ji – viena ryškiausių nuoga krūtine grojančių didžėjų ne tik Ukrainoje, bet ir visame pasaulyje.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykstanti moteris neretai tituluojama žaviausia pusnuoge didžėja Europoje.

Žiūrovus žavinti ir šokiruojanti ukrainietė ne viename pasaulio mieste įrodė, kad sugeba ir profesionaliai groti, ir erotiškai šokti. Jos pasirodymai – penas ir ausims, ir akims.

„Man patinka dėmesys, nors kartais jaučiu smerkiančius ir pavydžius žvilgsnius, – prisipažįsta iš pradžių seksualią aprangą vilkinti, vėliau pusnuogė prie didžėjaus pulto dirbanti DJ DAINAY. – Tačiau aš nekompleksuoju, man patinka mano kūnas ir natūrali mano krūtinė.“

Didžėjos grojama muzika – it seksualus įvairių hauso muzikos stilių sprogimas.

„Ilgai mokiausi pas profesionalius didžėjus. Tai – sunkus darbas, nes neužtenka stovėti prie pulto. Reikia jausti žmonių nuotaikas, dirbti ne tik visu kūnu, bet ir siela. O įžiebtą ugnį perteikti žiūrovams. Neseniai grįžau iš Korėjos. Jie mane maloniai šokiravo savo sugebėjimu nesivaržyti ir linksmintis. Tikiuosi, kad tokia pat laisva ir nekompleksuota atmosfera tvyros ir Kaune, o prie jos prisidėsiu savo pasirodymu,“ – teigia ukrainietė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT