Atidarytas kalėdinis stebuklų miestelis – Kas vyksta Kaune

Atidarytas kalėdinis stebuklų miestelis

Kas vyksta Kaune nuotr.

Šeštąjį žiemos švenčių sezoną lankytojus džiugins Kauno Rotušės aikštės kalėdinis miestelis su stebuklingais nameliais, įvairiausiais renginiais, žiemiškomis pramogomis ir kalėdinėmis gerumo akcijomis.

Rotušės aikštėje šeštadienio vidurdienį pristatyti trys ypatingi nameliai: „Kalėdinių dirbtuvėlių namelis“, „Pasakų namelis“ ir „Mažasis planetariumas“.

„Dirbtuvėlėse“ iš įvairiausių medžiagų bus galima nemokamai pasigaminti angeliukų, dekoratyvinių žvaigždžių ar net mini planetų, o „Pasakų namelyje“ skambės šiltos senelės pasakos apie dangų, angelus bei žvaigždes. Naujasis kalėdinio miestelio namelis „Mažasis planetariumas“ visus supažindins su planetomis ir beribiais žvaigždynais.

Kalėdos man visada buvo ir yra ypatinga šventė. Tai laikas šeimai, draugams, gerumui, laikas pasidžiaugti nuoširdžiu bendravimu bei tikromis vertybėmis. Norime pasiūlyti visiems atviras nemokamas kalėdines pramogas šiltuose kalėdiniuose nameliuose – pakeliauti po kosmoso platybes ir pažindintis su planetomis, žvaigždėmis bei žvaigždynais, pasiklausyti gyvai sekamos pasakos, ar savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną“, teigia kalėdinio stebuklų miestelio organizatorius Danas Viluckas.

Kalėdiniai stebuklų miestelio nameliai

Kalėdiniame stebuklų miestelyje viso bus 12 namelių – devyni prekybiniai ir trys edukaciniai – „Kalėdinės dirbtuvėlės“, „Pasakų namelis“ ir „Mažasis planetariumas“. Pastarieji bus visiems atviri ir nemokami bei džiugins miestelio svečius iki pat trijų Karalių, sausio 6 d.

„Dirbtuvėlės“ kvies visus mažuosius ir jų tėvelius pasigaminti kalėdinių rankdarbių – tamsoje šviečiančių papuošalų, žaislų, mini planetų ir žvaigždžių. Namelyje siekiama pasiūlyti alternatyvą beatodairiškam dovanų pirkimui ir besaikiui kalėdiniam vartotojiškumui. “Šiame namelyje visos dovanos gaminamos rankomis, todėl yra labai tikros ir asmeniškos. Čia užsiimti rankdarbiais galima kartu su savo artimaisiais, taip dalinantis svarbiausia dovana – laiku praleistu drauge”, teigia organizatorius D. Viluckas. Visos dirbtuvėlių medžiagos ir mokymai yra nemokami, todėl kalėdines dovanas gali gauti ir dovanoti kiekvienas.

„Pasakų namelyje“ vyks senosios gerosios animacijos filmų seansai, vyks pasakiški konkursai, kurių metu tėveliai ir vaikai kviečiami drauge su Pasakų senele sekti pasakas bei kartu kurti kalėdinę pasaką.

„Mažasis planetariumas“ visus – mažus ir didelius, kvies pakeliauti po kosmoso platybes ir susipažinti su planetomis, žvaigždėmis ir žvaigždynais. Namelio mokytojai kalėdinio miestelio lankytojus įtrauks į interaktyvius edukacinius žaidimus – „Pažink savo žvaigždyną“, „Saulės sistemos planetos“ bei „Užmesk Saturnui žiedą“.

Kalėdiniame stebuklų miestelyje taip pat veiks kalėdinis paštas, kur kiekvienas galės parašyti sveikinimą artimiausiam bičiuliui, o šis bus išsiųstas net ir į tolimiausią pasaulio kraštą. Paštas veiks penktadieniais – sekmadieniais po pietų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA