„Mados dienų“ finale – garsių Kauno šeimų pasirodymas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tris dienas prekybos centre „Kauno Akropolis“ pirmą kartą vykusi stiliaus šventė „Mados dienos“ finišavo šeimoms skirtu renginiu, kurio podiumas tapo maloniu išbandymu juo žengusios žinomoms laikinosios sostinės šeimoms.

Iliuzionistas Nicholas Kin, jo 4 m. dukrelė Emili ir draugė Aušra, renginių organizatorė Inga Budrienė su aštuonmečiais sūnumis Kerniumi ir Mantu, dainininkė ir naktinių klubų bendraturtė Viktorija Mauručaitė su 18 m. dukra Gabriele, jumoristo Raimondo Šilanko žmona Aušra ir 8 m. dukra Ieva bei būrys kitų šeimų šeštadienį, spalio 5 – ąją, demonstravo šaltajam metų sezonui tinkančius, naujausias mados tendencijas atspindinčius „Aprangos“ drabužius ir „Aldo“ batus.

Pirmasis „Mados dienos“ vakaras buvo ypatingas, nes jo metu pagrindinis svečias– dizaineris Robertas Kalinkinas pristatė naujausią savo kolekciją. Antroji stiliaus fiestos diena buvo gausi įvykių – specialias kolekcijas publikai pademonstravo odinių suknelių kūrėja Neringa Prabulytė, „varlyčių“ dizainerė Gintarė Ačaitė, didžėjus Audrius Kolesnikovas. Ovacijų sulaukė dizaiinerio Aleksandro Pogrebnojaus šou su atlikėju Viktoru Diawara bei „Žalgirio“ šokėjomis.

„Tokio mados renginio, kuriame kolekcijas pristato ne tik parduotuvės, bet ir ne vienas Lietuvos dizaineris, anksčiau nėra buvę. Šventę lankytojams surengti nusprendėme tam,kad pristatyti centro naujienas ir supažindinti su karščiausiomis mados tendencijomis“, – patikino Kauno „Akropolio“ rinkodaros koordinatorė Daiva Spangelevičiūtė.

Anot jos, nuo šiol išskirtines „Mados dienas“, kuriose viešės garsiausi Lietuvos dizaineriai, planuojama rengti kasmet. D.Spangelevičiūtės teigimu, neatsisakoma ambicijų Kauno „Akropolyje“ rengti ne tik „Mados dienas“, bet ištisą mados savaitę, kurioje būtų pristatomi ir talentingų studentų, ir mados fotografų darbai.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nustebino keistai sutvarkyta Kauno marių pakrantė: įtariamas vietinis „tarzanas“

„Sodros“ duomenys parodė: sparčiausiai augo mažiausiai uždirbančiųjų pajamos

Kauno rajone sulaikytas nuo teisėsaugos besislapstęs nuteistasis

Išnagrinėtas skundas dėl Nemuno krantinės Kaune rekonstravimo

Vilniaus knygų mugėje – visų kauniečių sukurta Kauno žvėries pasakų knyga

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras (papildyta)

„Kauno švaros“ šiukšliavežiui Taikos prospekte smarkiai nepasisekė

Minia kauniečių išlydėjo poetą K. Navaką į amžinojo poilsio vietą

„Swedbank“ klientai gali susidurti su paslaugų trikdžiais: bus atnaujinamos IT sistemos