Gali būti, kad Parodos kalnu visi eismo dalyviai galės važiuoti tik nuo kitų metų

Kas vyksta Kaune archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasaros pradžioje prasidėjusi Parodos gatvės rekontrukcija turėtų baigtis tik kitų metų birželį, tačiau statybos darbus vykdantis rangovas yra įpareigotas eismą atnaujinti kuo greičiau. Tačiau aiškėja, kad gruodžio 1-ąją, kaip buvo anksčiau žadėta, eismas visiems dar nebus atnaujintas.

Viešasis transportas važiuoti Parodos kalnu gali jau nuo rugsėjo 17 dienos. Tiesa, rangovas buvo pasižadėjęs eismą atnaujinti nuo rugsėjo pirmosios, tačiau tuomet buvo motyvuojama, kad darbai užsitesė dėl atrasto seno grindinio, kurį teko suinventorizuoti ir išvežti saugoti.

Šiuo metu vairuotojai, norintys pasiekti Žaliakalnį, turi rinktis aplinkinius kelius: stirpiai apkrauta Žemaičių gatvė, vairuotojai stovi spūstyse Tunelio gatvėje ties įsukimu Į Radvilėnų gatvę, itin išaugęs transporto srautas Savanorių prospekte.

Paleidus viešąjį transportą, Kauno meras Andrius Kupčinskas sakė: “Dvi artimiausias savaites stebėsime eismą Parodos g., ir jeigu nesiformuos spūstys, galbūt galėsime atnaujinti ir lengvųjų automobilių eismą“.

Pradėjus Parodos g. rekonstrukciją, pirmiausiai buvo atnaujinta požeminių tinklų ir lietaus nuotekų sistema. Suplanuotus kelininkų darbus pristabdė po senąja asfalto danga aptiktas istorinis grindinys. Asfaltuojant gatvę buvo sukloti 2 sluoksniai asfalto, tačiau iš viso jų bus trys. Paskutinįjį asfaltbetonio sluoksnį kelininkai užlies rekonstrukcijos pabaigoje, kai bus įrengti visi šaligatviai. Išasfaltavus Parodos g. įkalnę, pradėtas tvirtinti viršutinės gatvės dalies pagrindas, perkeliami elektros kabeliai.

“Kas vyksta Kaune” šiandien pabandė susisiekti su miesto tvarkymo skyriaus vedėju, tačiau jis išvykęs į komandiruotę Vilniuje ir telefono nekelė.

Miesto ūkio tvarkymo skyriaus specialistai nukreipė į darbus vykdančios “Fegda” pusę, o susisiekus su įmonės vadovu Oskaru Bardziliausku, išgirdome atsakymą “Komentarų nebus”.

Kauniečiai, kaip manote, ar miesto tvarkymo skyrius ir darbus vykdantys rangovai padovanos Kalėdinę dovaną kauniečiams – atidarytą Parodos kalną?

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune duris atvers naujas „McDonalds“ restoranas

ŽŪM patalpų Kaune nuomos sutartis aklavietėje - nėra kam pasirašyti

Pažėrė kritikos „Rail Baltica“: projektas neparengtas iki galo, įgyvendinimas atsilieka

Perspėjimas: socialiniuose tinkluose plintantis A. Sabonio atvaizdas - pasipelnymo įrankis

Po atostogų grįžęs Š. Jasikevičius: „Nesitikėjome, kad komandoje bus tiek pokyčių“

Apklausa parodė: įtakingiausias popkultūros atstovas – A. Mamontovas

Baltijos kelio proga Lietuvoje pasiektas neįprastas rekordas

Išrinkti geriausi šių metų Kauno apskrities policijos pareigūnai

Savaitgalį - paskutinės progos pasidžiaugti vasara

Kauniečiai nutiesė savo Baltijos kelią