Kauno policininkas apkandžiojo jį sustabdžiusį kolegą Telšių rajone – Kas vyksta Kaune

Kauno policininkas apkandžiojo jį sustabdžiusį kolegą Telšių rajone

Sekmadienio vakarą Telšių rajone sustabdytas Kauno apskrities policijos pareigūnas pasipriešino jį sulaikiusiems vietos policininkams – vieną apspardė, o kitam įkando į ranką, skelbia kaunodiena.lt.

Kelyje Telšiai-Varniai-Laukuva sulaikytas ne tarnybos metu neuniformuotas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės vyresnysis patrulis tikrintis blaivumą atsisakė. Jis sėdėjo prie nuosavo automobilio „Audi 100 Avant“ vairo.

Kolegoms iš Telšių bandant surašyti pažeidimo protokolą, 38 metų kaunietis keikė policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais, stumdėsi. Uždėjus antrankius ir pasodinus į tarnybinį automobilį, jis taip pat nenurimo – spardė sėdynes, o negalėdamas ištrūkti, įkando į ranką Telšių apskrities patruliui.

Išlaipinamas iš automobilio, sulaikytas patrulis kolegai iš Telšių įspyrė į ranką, koją bei pilvą. Įsisiautėjęs policininkas buvo pristatytas į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Kad sulaikytasis tikrai dirba Kauno apskrities policijos komisariate, patvirtino ir Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius.

„Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė tokį poelgį vertina labai neigiamai, pasitvirtinus faktui, minėtas pareigūnas bus atleistas iš tarnybos”, – sakė Kauno policijos atstovas spaudai.

Pirmadienio ryte Telšių apskrities policijos komisariato Valdymo ir organizavimo skyriaus specialistė Vitalija Kazlauskienė sakė, kad atvežtas sulaikytas kaunietis blaivumą tikrintis atsisakė, tad tai traktuojama kaip sunkus girtumo laipsnis. Sunkus girtumo laipsnis (2,5 promilės ir daugiau) arba neblaivumo patikrinimo vengimas, taip pat svaiginimasis po įvykio užtraukia 2-3 tūkst. litų baudą. Taip pat nuo 2 iki 3 metų gali būti atimta teisė vairuoti.

„Ryte patrulis dar buvo sulaikytas, nes kol kas nenuspręsta, ar jam bus pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo pareigūnams, ar jis bus baudžiamas administracine tvarka“, – pirmadienį portalui kaunodiena.lt sakė V.Kazlauskienė.

Jos teigimu, pirmajam iš patrulių įkasta į dešinę ranką ir diagnozuotas dilbio sumušimas – iš ligoninės jis išleistas gydytis ambulatoriškai. Antrasis patrulis, kuriam kliuvo smūgiai į pilvą, į medikus nesikreipė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA