Apleisti kioskai miesto centre bus nugriauti

NAUJAUSIOS ŽINIOS

14 KOMENTARŲ

  1. Jekaterina iš Facebook 2012/05/22 10:01
    Šis komentaras neaktualus.
  2. Paulina iš Facebook 2012/05/22 10:01
    Šis komentaras neaktualus.
  3. Indrė iš Facebook 2012/05/22 10:03
    Šis komentaras neaktualus.
  4. Milta iš Facebook 2012/05/22 10:06
    Šis komentaras neaktualus.
  5. iš Facebook 2012/05/22 10:12
    Šis komentaras neaktualus.
  6. Indrė iš Facebook 2012/05/22 10:14
    Šis komentaras neaktualus.
  7. Aleksandra iš Facebook 2012/05/22 10:19
    Šis komentaras neaktualus.
  8. Dainius iš Facebook 2012/05/22 10:21
    Šis komentaras neaktualus.
  9. Mindaugas iš Facebook 2012/05/22 10:23
    Šis komentaras neaktualus.
  10. Saulius iš Facebook 2012/05/22 10:27
    Šis komentaras neaktualus.
  11. Ausrys iš Facebook 2012/05/22 10:45
    Šis komentaras neaktualus.
  12. Julija iš Facebook 2012/05/22 10:55
    Šis komentaras neaktualus.
  13. Audrius iš Facebook 2012/05/22 11:04
    Šis komentaras neaktualus.
  14. Lukas iš Facebook 2012/05/22 11:04
    Šis komentaras neaktualus.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Google“ smūgis „Huawei“: žada panaikinti prieigą prie programėlių

Uždaromas geležinkelio tunelis Kaune: keleiviams - svarbi žinia

Sinoptikai: temperatūra priartės prie 30 laipsnių - laukia ir liūtys

Atgims romantiškas maršrutas legendiniu laivu iš Kauno į Nidą

Kauno geležinkelio tunelyje – istoriją pasakojanti inovatyvi ekspozicija

Pasibaisėjo vaizdais Nemuno ir Neries santakoje: „Tikiuosi, įstatymai visiems vienodi“

Gedimas „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėje patuštino kauniečio sąskaitą

UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ tradiciškai atvyksta į Kauną

Įdomiausios renginių akimirkos: kaip savo gimtadienį šventė Kaunas? (foto)

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės