Apleisti kioskai miesto centre bus nugriauti

NAUJAUSIOS ŽINIOS

14 KOMENTARŲ

  1. Jekaterina iš Facebook 2012/05/22 10:01
    Šis komentaras neaktualus.
  2. Paulina iš Facebook 2012/05/22 10:01
    Šis komentaras neaktualus.
  3. Indrė iš Facebook 2012/05/22 10:03
    Šis komentaras neaktualus.
  4. Milta iš Facebook 2012/05/22 10:06
    Šis komentaras neaktualus.
  5. iš Facebook 2012/05/22 10:12
    Šis komentaras neaktualus.
  6. Indrė iš Facebook 2012/05/22 10:14
    Šis komentaras neaktualus.
  7. Aleksandra iš Facebook 2012/05/22 10:19
    Šis komentaras neaktualus.
  8. Dainius iš Facebook 2012/05/22 10:21
    Šis komentaras neaktualus.
  9. Mindaugas iš Facebook 2012/05/22 10:23
    Šis komentaras neaktualus.
  10. Saulius iš Facebook 2012/05/22 10:27
    Šis komentaras neaktualus.
  11. Ausrys iš Facebook 2012/05/22 10:45
    Šis komentaras neaktualus.
  12. Julija iš Facebook 2012/05/22 10:55
    Šis komentaras neaktualus.
  13. Audrius iš Facebook 2012/05/22 11:04
    Šis komentaras neaktualus.
  14. Lukas iš Facebook 2012/05/22 11:04
    Šis komentaras neaktualus.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Savaitgalį „Kino pavasaryje“ debiutavo rekordinis kiekis lietuvių filmų premjerų

Nemuno krantinės tvarkymas užtruko: nesitikėjo tokios prastos būklės

Sėkmingiausių produktų sąrašas: kas triumfavo Lietuvos parduotuvių lentynose?

Pokyčiai ne už kalnų: laikrodžių rodykles sukiosime nebeilgai

Skaudi data: Baltijos šalyse minimas didžiausių trėmimų 70-metis

Savaitgalio neramumai: ugniagesiai užgesino daugiau nei 200 gaisrų

Šeštadienį į ,,Žalgirio’’ areną sukvies beveik 200 mados ir grožio prekės ženklų

Naujas posūkis „Grožio chirurgijos“ duomenų vagystės byloje

Pataria patyręs žurnalistas: kaip atskirti „netikras naujienas“?

Tymų protrūkis paskatino valdžios diskusiją apie privalomus skiepus