Sodų bendrijos gyventojai šaukiasi pagalbos: „Gelbėkite mus nuo antisanitarinių sąlygų“

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi Kauno rajone, Drąseikių kaime esančios sodų bendrijos gyventojai. Jie teigia negalintys pakęsti netvarkingos aplinkos, kuria privalo, tačiau esą nesirūpina, sodų bendrijos pirmininkė. Pasak tenykščių gyventojų, apleista bendroji sodų aplinka, o pirmininkės namas ir sklypas primena šiukšlyną.

„Esame sodų bendrijos „Lagūna“ gyventojai. Tikriausiai daugelis žino, jog gyvename išties nuostabioje vietoje, saugome ir gražiname tai, ką duoda gamta. Tačiau didžiausia visa ko problema – mūsų bendrijos pirmininkė Janina Stasiukynienė. Ji nėra nuolatinė gyventoja „Lagūnos“ soduose. Pastebėjome, kad pirmininkė piktybiškai vengia palaikyti bendrąją tvarką ne tik visoje bendrijoje, bet ir savo sklype“, – pasakoja sodų bendrijos gyventojai.

Jų teigimu, J. Stasiukynienė neatsižvelgia į nuomonę tų žmonių, kurie čia gyvena nuolat. Sodų bendrijos pirmininkės sklype esą didelė netvarka, gausu laukinių, nesterilizuotų ir besidauginančių kačių, pradėjo veistis net graužikai bei kiti džiugesio aplinkiniams nekeliantys gyviai. „Gelbėkite mus nuo antisanitarinių sąlygų“, – prašo tenykščiai gyventojai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai apie situacija šioje sodų bendrijoje kalbėjosi su Lapų seniūnijos seniūnu Rimantu Stankumi.  Pasak jo, skaitytojų atsiųstose nuotraukose tikrai užfiksuotas J. Stasiukynienės sodo sklypas.

„Neįtikėtina, nes sodų bendrijos „Lagūna“ pirmininkę žinau kaip veiklią moterį – visur dalyvaudavo, organizuodavo renginius soduose. Esu nustebęs, kad iškilo tokia problema kaip ši. Informavau Aplinkos skyriaus atstovus, nes ir mane pasiekė žinia apie netvarką. Jie patikrins ir surašys protokolą ar įspėjimą, sunku nuspėti“, – sakė R. Stankus.

Kauno rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Sergėjus Lemziakovas portalui teigė, kad, jei faktas apie netvarką pasitvirtins, remiantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsniu („Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas“), pirmą kartą kaltininkė bus įspėta ir įpareigojama susitvarkyti arba nubausta pinigine suma nuo 20 iki 140 eurų. Tačiau, jei minėtas nusižengimas vėl pasikartos, teks sumokėti baudą, galinčią siekti nuo 140-600 eurų.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno apskrityje byksiančio festivalio „Granatos Live“ atlikėjų sąrašą papildė dar trys vardai

STT agentu apsimetusiam gyventojui - teismo nuosprendis

Rotušės aikštėje džiaugsmingai sutikti visą Europą iš koto išvertę žalgiriečiai (foto)

Tris gyvybes nusinešusios BMW avarijos bylos atomazga: sprendimą pateikė prokuratūra

Pažeistas gaisrinis hidrantas tvindė Laisvės alėją (video)

Kauno senamiestyje duris atvėrė laisvalaikio avalynės ir aprangos parduotuvė „Trip Shop“

Kauniečiai laukia savo herojų: sutinka žalgiriečius Rotušės aikštėje (foto)

Bus teisiamas buvusios valstybinės įmonės Kaune vadovas

Avarija Savanorių prospekte: susidūrus automobiliams, „BMW“ rėžėsi į stulpą

Nuo kosminių kainų ir naktinių nuokrypių iki viduramžių autentikos: kaip kauniečiai vertina „Kauno Hanzos dienas“?