Ruošiamasi iškelti „Swedbank“ padalinį Maironio gatvėje

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Banko padalinyje Maironio g. 26B panaikinus grynųjų pinigų operacijas, klientų srautas smarkiai sumažėjo. Čia nebeliko vyresnio amžiaus žmonių, ateidavusių pasiimti pensijų, o greitu metu ir visas padalinys bus iškeltas į tebestatomą centrą. Naujose patalpose įsikūręs filialas taps vienu svarbiausių ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje.

„Swedbank“ Pietų Lietuvos filialo valdytojas Saulius Drasutis patvirtino, kad banko padalinys Maironio g. 26B bus uždarytas – 2018 m. pirmojo ketvirčio pabaigoje planuojama visus klientus pakviesti į naują „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį, kuris įsikurs verslo centre „Arka“, adresu Karaliaus Mindaugo pr. 37.

„Atidarę šį naują padalinį, planuojame į jį perkelti padalinio Maironio g. veiklą. Taip suteiksime klientams daugiau erdvės, patogumo, parkavimo galimybių ir geriausią paslaugų kokybę“, – sakė S. Drasutis.

Tik sužinojęs tikslią persikėlimo į „Arką“ datą, bankas žada informuoti visus esamus ir būsimus klientus ir pakviesti juos apsilankyti. „Planuojame, kad banko padalinys Karaliaus Mindaugo pr. 37 taps pagrindiniu banko padaliniu Kaune, į kurį bus nukreipti visi Kauno miesto centrinėje dalyje besilankantys klientai. Padalinio perkėlimo motyvai yra keli – tai ir patogesnė geografinė vieta, ir geresnis pasiekiamumas, ir matomumas, taip pat siekis ir tikslas turėti aukščiausius kokybės standartus galintį pasiūlyti klientų aptarnavimo centrą ne tik Kaune, bet visoje Lietuvoje“, – argumentavo „Swedbank“ atstovas.

Dėl Maironio g. bankomatų, anot jo, šiuo metu derinamos įvairios galimybės. „Tačiau bet kokiu atveju grynųjų pinigų pasiekiamumas toje vietoje „Swedbank“ klientams yra geras – siūlome naudotis „Swedbank“ bankomatais, įrengtais Laisvės al. 55 ir Laisvės al. 110 pastatuose, kurie yra už kelių minučių kelio pėstute nuo Maironio g.“ – tikino S. Drasutis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šiuo metu Kaune „Swedbank“ padaliniai veikia Islandijos pl. 32, („Megoje“), K. Baršausko g. 66A („Mole“), Karaliaus Mindaugo pr. 49 („Akropolyje“), Savanorių pr. 346 („Save“), V. Krėvės pr. 26A ir Maironio g. 26B.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius senamiestyje pasitiko „plytos“ ir gausios policijos pajėgos

Kauniečių apšilimas: vyko generalinė repeticija prieš rytojų

Š. Jasikevičius po pirmų laimėtų varžybų: trūko šalto proto

Nekasdienis reginys – vairuotojo kelionė prieš eismą

Popiežiaus dienos apžvalga: penkios įsimintiniausios citatos

Ryt į Kauną atvyksiantis Šventasis Tėvas susitiko su minia jo laukiančių jaunuolių (papildytas)

Mišių aukojime popiežiui Pranciškui talkins Kauno arkivyskupas metropolitas

Po remonto suspindusi bažnyčia taps prieglobsčiu šimtams į Kauną atvykstančių kunigų

Į Kauną atvykstantį popiežių pasveikins didžiulis ženklas

Eismo įvykis Ž. Šančiuose: automobiliai kaip reikiant apgadinti