M. Adomaitis – žmogus muzika – Kas vyksta Kaune

M. Adomaitis – žmogus muzika

Indrėja Terė 2024/05/17 09:00
Marijus Adomaitis - Ten Walls / Asm albumo nuotr.

Mario Basanov ir Ten Walls – scenos vardais pristatoma Marijaus Adomaičio asmenybė, kurioje pinasi Lietuvos muzikos prodiuserio, atkaklaus vyro ir muzikos būties vaidmenys. Jis – ambicingas kaunietis, kurį girdi Lietuva ir visas pasaulis.

Kas yra Marijus Adomaitis?

„Atsakymų interpretacijas palieku kitiems. Gyvenu muzika, esu viskas apie ją – unikalias jos formas ir skambesį, ilgaamžiškumą bei charakterį. Kuriu, keliauju ir dalinuosi muzika. Tai esu aš“, – atvirauja Ten Walls.

Kuo gyveni šiuo metu?

„Ateinančiais renginiais, naujo muzikinio koncepto pristatymu, naujo kūrinio išleidimu. Laukiu grojimo Balyje ir Maljorkoje. Šis mėnuo gan intensyvus tiek grojimais, tiek darbais studijoje. Nauja programa reikalauja pasiruošimo, tad šiuo metu gyvenu balansuodamas tarp darbų, poilsio ir buvimo su šeima“, – dalinasi kūrėjas.

Marijus Adomaitis / Asm. albumo nuotr.

Ką tau reiškia Kaunas?

„Kaunas mano gimtas miestas, čia mano vaikystė, mano fantazijos ir pirmosios ambicijos. Visa tai susiję su muzika. Žaliakalnis – vieta, kur gyvenau, tad kiekvieną kartą grįžus pasidaro labai gera, užplūsta malonūs prisiminimai. Visiems nuolat norisi parodyti, kur koks įsimintinas kampelis. Kaunas man reiškia tikrai daug“, – atvirauja menininkas.

Ne paslaptis, Marija Grabštaitė taip pat iš Kauno. Kaip vertini šį sutapimą?

„Ir sutapimas ir likimas. Marija – GØYA, aš Marijus -Ten Walls, abu iš Kauno, tačiau kartu grosime auditorijai esančiai ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kelionė prasidės gegužės 17 dieną, „Vasaros terasoje“ sostinėje“, – šypsodamasis atsako Marijus.

Kaip prasidėjo Jūsų duo istorija?

„Gyvenimiška istorija, prasidėjusi su vadybos pagalba. Tai Ieva O’noel supažindino mus. Ji visuomet sakė, jog privalome susitikti ir įsitikinti, jog gims kažkas gražaus. Taip ir nutiko, buvau apstulbęs – Marijos talentu, jos vokalinės galimybės beribės. Nieko nelaukę ėmėme dirbti su nauju mūsų kūriniu „In My Eyes“, – pasakoja atlikėjas.

GØYA, ir Ten Walls / Asm. albumo nuotr.

Kaip matai Jūsų duetą?

„Kaip tikrą „dream team“. Mes kaip asmenybės, turime labai daug panašumų, o dirbti kartu tikrai paprasta“, – šypsodamasis vertina prodiuseris.

O ką tau reiškia kurti su kitu žmogumi?

„Kai kuriu dainas, galvoje jaučiu melodiją, tačiau ji man skamba neįtikinamai, nes girdžiu tik pats save. Todėl vienas nuostabiausių dalykų yra tai, kai tokio kalibro dainininkės kaip GØYA, Jazzu, Monika Liu įgalina  melodiją savo balsu, paversdamos ją kūriniu. Melodija nustebina ir viskas atsistoja į savo vietas“, – dalinasi Marijus Adomaitis.

Ar aplink save jauti kūrėjų komuną?

„Ir taip ir ne visai, daug kas prafiltruota, bet, žinoma, yra artimas kūrėjų ratas, kuriais galiu pasitikėti – nuo prodiuseriu iki vokalistų, nuo bosistų iki būgnininkų“, – atsako kūrėjas.

Ar Kaune galima tikėtis tavo organizuojamų renginių ar kitų iniciatyvų?

„Be abejonės, tai man labai svarbu, todėl kiekvienais metais stengiuosi bent kartą pasirodyti Kaune. Šį šeštadienį grįžtu į Kauną vienam pasirodymui, tad kviečiu visus į Zapyškį, į kultūros laivo „Nemuno7“ atidarymą. Renginys bus nemokamas, tai dovana meno ir kultūros bendruomenei  trečiojo sezono proga“, – nuoširdžiai pokalbį vainikuoja Marijus Adomaitis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA