Du pusamžiai vyrai įkliuvo pareigūnams Kauno rajone: automobilyje – kvepiantis radinys – Kas vyksta Kaune

Du pusamžiai vyrai įkliuvo pareigūnams Kauno rajone: automobilyje – kvepiantis radinys

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai vakar, dienos metu, išaiškino du pusamžius vyrus, kurie neteisėtai laikė ir gabeno automobilyje didelį kiekį narkotinių–psichotropinių medžiagų (kanapių).

Antradienį, balandžio 9 d., apie 15.00 val. Kauno r., Domeikavoje, Liepų g., patikrinimui sustabdytas automobilis „Citroen“, kuriuo vyko vairuotojas (gim. 1975 m.) ir keleivis (gim. 1968 m.). Automobilio salone rasta daugiau nei kilogramas galimai narkotinių medžiagų (kanapių) ir įvairių tablečių, kurios taip pat galimai sukelia psichotropinį poveikį.

Kauno AVPK nuotr.

Kauno rajono gyventojai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui atlikti dėl narkotinių-psichotropinių medžiagų vartojimo, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Įtariama, kad vyrai narkotines-psichotropines medžiagas buvo neseniai įgiję patys ir ketino jas parduoti.

Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ir 260 str. 1 d.

Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA