Rungtynių pabaigoje į atlapus kibę žalgiriečiai išvykoje krito prieš Miuncheno „Bayern“ | Kas vyksta Kaune

„BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (11-18) krepšininkai patyrė pralaimėjimą Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri komanda Miunchene rezultatu 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido vietos „Bayern“ (13-16) ekipai.

Dvitaškiu susitikimą pradėjo Keenanas Evansas, keturis taškus iš eilės surinko Laurynas Birutis, bet tada kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:14 – 6:14. Per paskutines dvi kėlinio minutes po du taškus pridėjo Lukas Lekavičius ir Kevarriusas Hayesas – 10:18.

Puolimas neveikė ir antrame ketvirtyje, per kurį tritaškiais pasižymėjo K. Evansas ir L. Lekavičius, du taškus įsirašė Edgaras Ulanovas, o tris pridėjo K. Hayesas – 21:33.

Po pertraukos tritaškį smeigė Brady Manekas, po du taškus pelnė K. Hayesas, L. Lekavičius ir K. Evansas, bet skirtumas dar labiau išaugo – 30:47. Po dvitaškį dar įmetė L. Lekavičius ir L. Birutis, o B. Manekas dar kartą pataikė iš toli – 37:50.

Penkis taškus iš eilės lemiamo ketvirčio pradžioje surinko B. Manekas, dvitaškį įmetė E. Ulanovas, o K. Evansas tritaškiu sumažino atsilikimą iki vienženklio – 47:56. K. Evansas tuomet sumetė tris tritaškius ir pridėjo dvitaškį, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo – 58:64.

Bayern“: D. Bookeris 20, C. Edwardsas 10, N. Weileris-Babbas 10.

Žalgiris“: K. Evansas 21, B. Manekas 11, L. Lekavičius 9, K. Hayesas 7 (9 atk. kam.), L. Birutis 6 (5 atk. kam.), E. Ulanovas 4, D. Giedraitis 0, R. Šmitas 0, E. Sumneris 0, T. Dimša 0, A. Butkevičius 0.