Nemuno saloje – dar viena šventė: „Žalgiris“ parklupdė „Panathinaikos“ | Kas vyksta Kaune

Nemuno saloje – dar viena šventė: „Žalgiris“ parklupdė „Panathinaikos“

Keenanas Evansas / BC „Žalgiris“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (10-15) krepšininkai laimėjo ir antrąsias dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 80:68 (25:25, 19:13, 20:18, 16:12) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (15-10).

Du taškus susitikimo pradžioje pelnė Dovydas Giedraitis, tritaškį smeigė Keenanas Evansas, penkis taškus įsirašė Brady Manekas, o Laurynas Birutis per septynias minutes surinko net dešimt taškų – 20:19. Per likusias tris minutes dvitaškį įmetė Tomas Dimša, o Rolandas Šmitas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga – 25:25.

Metimą iš po krepšio pataikė R. Šmitas, B. Manekas taikliai metė iš toli, o K. Evansas įsirašė dar penkis taškus – 35:35. Komandos draugo metimą pataisė Edgaras Ulanovas, Edmondas Sumneris smeigė tritaškį, o pirmą dalį dvitaškiais uždarė K. Evansas ir E. Ulanovas – 44:38.

Penkis taškus iškart po pertraukos pelnė D. Giedraitis, o K. Evansas surinko net aštuonis – 57:52. Penkis taškus iš eilės tuomet surinko ir R. Šmitas, o Kevarriusas Hayesas pataikė vidutinio nuotolio metimą – 64:56.

Ketvirtame kėlinyje po L. Biručio, Arno Butkevičiaus ir K. Evanso dvitaškių kauniečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 70:58. Ataką taikliu dvitaškiu užbaigė K. Evansas, šešis taškus iš eilės surinko E. Ulanovas, o pergalę dar vienu taikliu metimu įtvirtino K. Evansas – 80:68.

„Žalgiris“: K. Evansas 24 (5 rez. perd., 5 per. kam.), L. Birutis 12 (2 blk.), E. Ulanovas 10 (5 atk. kam.), R. Šmitas 10, B. Manekas 8, D. Giedraitis 7, E. Sumneris 3 (2 per. kam.), K. Hayesas 2 (7 atk. kam.), T. Dimša 2, A. Butkevičius 2 (9 atk. kam.), L. Lekavičius 0, D. Lavrinovičius 0.

„Panathinaikos“: K. Nunnas 26, M. Grigonis 15, M. Lessortas 14.