Eurolygos lyderiai „Žalgiriui“ buvo neįkandami | Kas vyksta Kaune

Eurolygos lyderiai „Žalgiriui“ buvo neįkandami

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Dvigubą Eurolygos savaitę Ispanijoje sėkmingai pradėjęs Kauno „Žalgiris“ (7-14) penktadienį siekė dar vienos pergalės. Beveik visas rungtynes besivejančių vaidmenyje prieš „Barcelona“ (15-6) buvę žalgiriečiai turėjo pripažinti katalonų pranašumą rezultatu 73:91 (12:26, 25:18, 20:24,16:23).

Susitikimą kauniečiai pradėjo itin prastai, keturias minutes nepelnė taškų ir pralaimėjo atkarpą 0:13. Tuomet iš toli pataikė Edmondas Sumneris ir Brady Manekas, o po dvitaškį įmetė Kevarriusas Hayesas, Tomas Dimša ir Rolandas Šmitas – 12:26.

E. Sumneris ir B. Manekas smeigė po antrą savo tritaškį, Laurynas Birutis realizavo vieną baudos metimą, o dvitaškiu su pražanga pasižymėjo Edgaras Ulanovas – 22:28. L. Birutis įmetė dvitaškį, E. Sumneris ir Keenanas Evansas taikliai atakavo iš toli, E. Ulanovas baudų metimais persvėrė rezultatą (32:30), kėlinio pabaigoje trimis taškais pasižymėjo Lukas Lekavičius, o dvitaškį įmetė L. Birutis – 37:44.

Naudingiausias „Žalgirio“ gretose buvo 14 taškų ir 15 naudingumo balų rinkęs K. Evansas, bet to nepakako / „BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Po pertraukos dviejų taškų vertės metimus sumetė E. Sumneris ir L. Birutis, keturis taškus surinko B. Manekas, o K. Evansas pasižymėjo šešiais – 51:54. Tiesa, per likusias penkias kėlinio minutes svečiams taškus dviem tritaškiais pelnė tik Austinas Hollinsas, o varžovai vėl nutolo – 57:68.

K. Evansas per kelias minutes surinko penkis taškus, reidą po krepšiu surengė ir dar du baudų metimus sumetė E. Sumneris, baudų metimais taškus rinko L. Birutis ir E. Ulanovas, dar tris taškus pridėjo R. Šmitas, tačiau skirtumas dar labiau išaugo – 73:91.

Pirmuosius Eurolygos karjeros taškus „Barcoje“ pelnė priešpaskutinę minutę į aikštelę išleistas Kasparas Jakučionis.

„Žalgiris“: E. Sumneris 15, K. Evansas 14 (5 rez. perd., 2 per. kam.), B. Manekas 10 (6 atk. kam.), L. Birutis 9 (5 atk. kam.), E. Ulanovas 7, A. Hollinsas 6, R. Šmitas 5, L. Lekavičius 3, T. Dimša 2, K. Hayesas 2, D. Giedraitis 0.

„FC Barcelona“: D. Brizuela 24, J. Parkeris 18 (6 atk. kam.), T. Satoransky 12 (4 rez. perd.).

„Žalgiris“ prieš šį mačą turnyre buvo penkioliktas, o „Barcelona“ užėmė antrą poziciją.

Šią savaitę žalgiriečiai svečiuose 84:79 nustebino „Valencia“ ekipą, o katalonai namie 86:78 pranoko Pirėjo „Olympiakos“ klubą. Pirmajame rate „Žalgiris“ nusileido „Barcelonai“ namuose 80:85.