Trileris Valensijoje – su „Žalgiriui“ laiminga pabaiga | Kas vyksta Kaune

Trileris Valensijoje – su „Žalgiriui“ laiminga pabaiga

„BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ (7-13) pasiekė pergalę Eurolygos 20-ojo turo rungtynėse. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje rezultatu 84:79 (27:21, 21:21, 14:22, 22:15) įveikė Valensijos „Basket“ (10-10) krepšininkus.

Po du baudų metimus susitikimo pradžioje sumetė Edgaras Ulanovas ir Rolandas Šmitas, keturis baudų metimus realizavo Dovydas Giedraitis, o Keenanas Evansas ir E. Ulanovas pataikė po dvitaškį – 12:8. Po keturis taškus surinko R. Šmitas ir Lukas Lekavičius, K. Evansas smeigė tritaškį, o po du taškus dar pridėjo Laurynas Birutis ir Edmondas Sumneris – 27:21.

Pirmoje antrojo ketvirčio pusėje puolimo naštą ant savo pečių nešė po keturis taškus surinkę R. Šmitas, E. Ulanovas ir L. Birutis – 39:30. Taškus baudų metimais rinko E. Ulanovas ir D. Giedraitis, K. Evansas pataikė dar vieną tolimą metimą, o dviejų taškų vertės metimu pasižymėjo Brady Manekas – 48:42.

Po pertraukos žalgiriečiai taškus toliau rinko baudų metimais, K. Evansas vėl pataikė iš toli, bet per keturias minutes pranašumo svečiai neteko – 54:55. Keturis taškus iš eilės surinko L. Birutis, B. Manekas realizavo baudos metimą, o Edmondas Sumneris paleido taiklų tritaškį – 62:64.

R. Šmitas pelnė pirmuosius savo taškus po pertraukos, penkis taškus surinkęs K. Evansas vėl persvėrė rezultatą, o pranašumą šiek tiek padidino B. Maneko tritaškis iš kampo – 72:68. Sėkmingai po krepšiu įkirto E. Ulanovas, du nelengvus tritaškius smeigė K. Evansas, svarbų dvitaškį įmetė B. Manekas, o pergalę įtvirtino E. Ulanovo baudos metimai – 84:79.

„Žalgiris“: K. Evansas 24 (5 rez. perd., 2 per. kam.), E. Ulanovas 14 (8 atk. kam.), R. Šmitas 12 (6 atk. kam.), L. Birutis 11 (2 per. kam.), B. Manekas 8, D. Giedraitis 6, E. Sumneris 5, L. Lekavičius 4, T. Dimša 0, K. Hayesas 0, A. Hollinsas 0.

„Basket“: B. Daviesas 18, C. Jonesas 13.