Kabintis į rungtynes bandęs „Žalgiris“ nusileido lygos autsaideriams | Kas vyksta Kaune

Kabintis į rungtynes bandęs „Žalgiris“ nusileido lygos autsaideriams

R. Vilkelio nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (6-13) antrą kartą šiame Eurolygos sezone pralaimėjo Vilerbano ASVEL (3-16) ekipai. Šį kartą Andrea Trinchieri treniruojami žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo rezultatu 79:93 (17:23, 26:28, 16:21, 20:21).

Po dvitaškį susitikimo pradžioje pataikė Laurynas Birutis, Edgaras Ulanovas ir Lukas Lekavičius, bet kauniečiai turėjo bėdų gynyboje – 6:16. Per likusias keturias kėlinio minutes L. Lekavičius surinko keturis taškus, Austinas Hollinsas realizavo du baudų metimus ir pataikė dvitaškį, o Rolandas Šmitas taikliai metė iš toli – 17:23.

Dviem metimais iš po krepšio pasižymėjo R. Šmitas, dvitaškį su varžovo pražanga įmetė Keenanas Evansas, dvitaškį pataikė L. Lekavičius, o E. Ulanovas surinko tris taškus – 29:31. K. Evansas pataikė tris tritaškius, sėkmingą reidą po krepšiu surengė Edmondas Sumneris, tritaškį iš kampo smeigė Tomas Dimša – 43:51.

R. Šmitas, K. Evansas ir L. Lekavičius pataikė trijų taškų vertės metimus, bet skirtumas augo – 52:63. Dvitaškį pridėjo T. Dimša, dvitaškį su pražanga įvertė Brady Manekas, o Kevarriusas Hayesas ir K. Evansas po tašką pelnė baudos metimais – 59:72.

Iš toli dar kartą pataikė K. Evansas, po puolime atkovoto kamuolio dvitaškį įmetė T. Dimša, bet skirtumas dar labiau išaugo – 64:82. Po tritaškį smeigė R. Šmitas, T. Dimša ir B. Manekas, reidus po krepšiu surengė E. Sumneris ir K. Evansas, L. Lekavičius sumetė baudų metimus, bet užsikabinti rungtynėse jau nepavyko – 79:93.

„Žalgiris“: K. Evansas 21 (5 rez. perd., 4 per. kam.), L. Lekavičius 13, R. Šmitas 13 (5 atk. kam., 2 per. kam.), T. Dimša 10, B. Manekas 6, E. Ulanovas 5, E. Sumneris 4, A. Hollinsas 4, L. Birutis 2, K. Hayesas 1, D. Lavrinovičius 0.

ASVEL: T. Luwawu-Cabarrot 27, P. Lee 22 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Y. Fallas 22 (12 atk. kam.).