Kauniečiai praneša apie itin slidžią kelio atkarpą | Kas vyksta Kaune

Kauniečiai praneša apie itin slidžią kelio atkarpą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauniečiai informuoja apie sudėtingas eismo sąlygas kelyje link Karmėlavos. Anot skaitytojų, nuokalnėje į Karmėlavą darosi spūstis, nes kelias itin slidus.

„Kelyje į Karmėlavą, nuo Margavos, didelė grūstis, autobusai stoja, avarija lygtais, kelias absoliuti čiuožykla.

Baisiausia, kad visuomeninio transporto eismas nesustabdytas, o komunalininkų nesimato, panašu, kad jiems nerūpi. Pareigūnai gelbėja labai, bet jiems vieniems tikrai sudėtinga“, – teigė į portalą paskambinęs skaitytojas.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato businčia pareigūne, ši informavo, kad iškvietimų apie sudėtingas eismo sąlygas ar eismo įvykius negauta.

„10.50 val., kad stovi šalikelėje sunkiasvorė transporto priemonė, daugiau iškvietimų negavome ir šiuo metu ekipažų šioje atkarpoje nematyti“, – teigė budinti pareigūnė.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad šiandien dalyje Lietuvos kelių susiformavo plikledis, vietomis kelių dangos šlapios, padengtos pažliugusiu sniegu, susidariusios sudėtingos eismo sąlyogos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur numatomi krituliai, daugiausia nedidelis sniegas. Vietomis plikledis. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA