Prieš „Wolves“ klupę žalgiriečiai įsirašė pirmą LKL pralaimėjimą | Kas vyksta Kaune

Prieš „Wolves“ klupę žalgiriečiai įsirašė pirmą LKL pralaimėjimą

BC Žalgiris Kaunas nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (8-1) krepšininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate. Kauniečiai išvykoje nusileido Vilniaus „Wolves (8-1) komandai 64:75 (14:17, 19:13, 12:22, 19:23).

Pirmosiomis rungtynių minutėmis žalgiriečiai prametė ne vieną laisvą tritaškį, o tuo naudojęsi šeimininkai pirmavo 1:9. Taškus iš žaidimo galiausiai pelnė Nazas Mitrou-Longas ir dėjimą atlikęs Laurynas Birutis (5:11). Per likusį pirmojo kėlinio laiką L. Birutis, Edgaras Ulanovas ir Arnas Butkevičius taškus rinko nuo baudų metimo linijos – 14:17.

Antrojo kėlinio pradžioje laisvas iš toli atakavo B. Manekas, po krepšiu įkirto A. Butkevičius, 4 taškus rinko Rolandas Šmitas – 23:24. E. Ulanovas rezultatyviais perdavimais prie tritaškio linijos surado N. Mitrou-Longą, po krepšiu – B. Maneką, kuris pirmą kartą persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai – 29:28. Prieš pat didžiąją pertrauką L. Birutis pasižymėjo po Keenano Evanso perdavimo, o N. Mitrou-Longas iškišo kamuolį B. Manekui, kuris dėjimu drebino „Wolves“ krepšį – 33:30.

Greitajame puolime E. Ulanovas ir N. Mitrou-Longas klaidino varžovus, o pastarasis dar įmetė iš vidutinio nuotolio ir augino „Žalgirio“ persvarą – 40:32. Kamuolį puolime atkovojęs Kevarriusas Hayesas pelnė taškus, bet per likusias šešias trečiojo kėlinio minutes tik L. Birutis rinko 3 taškus ir kauniečiai vėl atsilikinėjo – 45:52.

Tik ketvirtajame kėlinyje savo pirmuosius taškus pelnė K. Evansas – 49:54. Po R. Šmito perdavimo įmetė E. Ulanovas, pats Rolandas smeigė tritaškį, 3 baudų metimus pridėjo N. Mitrou-Longas, greitus taškus pelnė A. Butkevičius, bet iš toli taikliai atakavę šeimininkai atsiplėšė 59:69. B. Manekas baudų metimais ir N. Mitrou-Longas ataka „2+1“ perpus kirpo skirtumą – 64:69. Visgi, „Wolves“ krepšininkai smeigė dar du tritaškius, panaikinusius intrigą – 64:75.

„Žalgiris“: N. Mitrou-Longas 15 (5 rez. perd.), L. Birutis 11, B. Manekas 9, A. Butkevičius 8 (5 atk. kam.), R. Šmitas 7, E. Ulanovas 6 (5 rez. perd.), K. Evansas 4 (2 per. kam.), K. Hayesas 4, L. Lekavičius 0, D. Giedraitis 0.

„Wolves“: R. Sulaimonas 15, V. Kariniauskas 15 (6 rez. perd.), T. Thurmanas 14 (5 atk. kam., 3 per. kam.).