Kauno „Žalgiris“ savaitę uždarė pergale Kėdainiuose | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ savaitę uždarė pergale Kėdainiuose

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (6-0) pasiekė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 76:70 įveikė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-6).

Dvikovos pradžioje tolimą metimą įmetė Danielius Lavrinovičius, baudos metimą realizavo Keenanas Evansas, dvitaškį įvertė Laurynas Birutis, o Lukas Lekavičius surinko net dešimt taškų – 16:13. Tris taškus pridėjo Arnas Butkevičius, Rolandas Šmitas įmetė keturis, savo įspūdingą pasirodymą pratęsęs L.Lekavičius pasižymėjo dar šešiais, o kėlinuką dvitaškiu užbaigė Nazas Mitrou-Longas – 31:24.

Penkis taškus per pusę antrojo ketvirčio pelnė Brady Manekas, bet varžovai šiek tiek priartėjo – 39:35. Dar du taškus įsirašė L.Lekavičius, tritaškį smeigė A.Butkevičius, du iš eilės pataikė R.Šmitas, o pirmą dalį taikliais dvitaškiais užbaigė B.Manekas ir L.Birutis – 54:46.

Po pertraukos keturiais taškais pasižymėjo L.Birutis, B.Manekas įdėjo iš viršaus, o Dovydas Giedraitis pelnė pirmuosius keturis savo taškus ir taip užbaigė itin nerezultatyvų kėlinį – 64:57.

Dvitaškiais pasižymėjo K.Evansas ir D.Lavrinovičius, o L.Birutis pridėjo baudos metimą ir dvitaškį, L.Lekavičius smeigė tritaškį, dar vieną dvitaškį įmetė D.Giedraitis ir kauniečiai šventė pergalę – 76:70.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 21 (3 per. kam.), L.Birutis 11 (8 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), R.Šmitas 10, B.Manekas 9, D.Giedraitis 6, A.Butkevičius 6 (6 atk. kam.), D.Lavrinovičius 5, K.Evansas 3 (2 per. kam.), T.Dimša 3, N.Mitrou-Longas 2, K.Hayesas 0, D.Butka 0.

„Nevėžis-Optibet“: Z.Watermanas 23, V.Okouo 19.