Lietuvos rinktinė prieš Juodkalniją paskutinėmis akimirkomis ištempė lygiąsias | Kas vyksta Kaune

Lietuvos rinktinė prieš Juodkalniją paskutinėmis akimirkomis ištempė lygiąsias

Lrytas.lt 2023/09/07 21:01
/ G. Bitvinsko nuotr.

Ketvirtadienį Europos futbolo čempionato atrankoje Lietuvos futbolininkai „Dariaus ir Girėno“ stadione po įspūdingos kovos sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Juodkalnijos rinktine.

Pirmajame kėlinyje rinktinės žaidė apylygį futbolą, tačiau nei vienai komandai neapvyko pasižymėti tiksliais smūgiais.

Antrajame kėlinyje pirmasis įvartis krito į lietuvių vartus. 57-ąją minutę Nikola Krstovičius pašokęs aukščiau už visus lietuvius smūgiu su galva kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Visgi po šio epizodo džiaugėsi lietuviai. Po VAR peržiūros teisėjai užfiksavo nuošalę.

Tuo tarpu 71-ąją minutę lietuviai išsiveržė į priekį. Po puikaus F.Černycho perdavimo, G. Paulauskas techniškai susistabdė kamuolį ir šaltakraujišku smūgiu pelnė įvartį.

Tačiau jau po 7 minučių rezultatas tapo lygus. Iš dešiniojo aikštės krašto perdavimo sulaukęs N.Krstičius galingu smūgiu kamuolį pasiuntė į apatinį vartų kampą.

Pergalingas įvartis į lietuvių vartus krito 89-ąją minutę. Po kampinio kamuolys sėkmingai nukrito po S.Savičiaus kojomis ir Juodkalnijos gynėjas pasiuntė kamuolį į vartus.

Lietuviai atrankoje per 3 rungtynes iškovojo 1 tašką ir užima paskutinę, 5-ąją vietą.

Juodkalniečiai su 4 taškais rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

Lietuvos rinktinė su Juodkalnijos rinktine susitiko du kartus 2018 metais. Abu kartus pergalę šventė Balkanų šalis.