Tik vienas „SEL“ pasirodymas Lietuvoje: 10 tūkst. bilietų buvo parduoti per dvi dienas – Kas vyksta Kaune

Tik vienas „SEL“ pasirodymas Lietuvoje: 10 tūkst. bilietų buvo parduoti per dvi dienas

Iš parduodamų bilietų skaičiaus panašu, jog „SELkoncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną bus išties rekordinis. Negana to, jau dabar aišku, jog tai bus vienintelis „SEL“ šou Lietuvoje šiais metais, todėl Egidijus Dragūnas laukia gerbėjų iš visos šalies, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Egidijus Dragūnas / Organizatorių nuotr.

„Šiemet vis tik nusprendėme nerengti jau tradiciniais tapusių koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose, darysime vieną, bet wow. Tai leidžia mums susikoncentruoti į vieną renginį ir visas jėgas skirti tik jam. Ir tai yra dar viena priežastis šio šou nepraleisti.

Arenas mes jau rinkome, o tai bus visiškai kitas lygmuo, nes Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpina net tris arenas. Tai ketina būti ir pirmasis koncertas ten, todėl šis momentas – istorinis“, – sako Selas.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į „SEL“ šou Kaune mušo rekordus – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo, į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkstančių bilietų.

Tiesa, tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E. Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA