Įspėja vairuotojus: važiuojant link Akademijos galite strigti spūstyje – Kas vyksta Kaune

Įspėja vairuotojus: važiuojant link Akademijos galite strigti spūstyje

/ „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kauniečiai atkreipė dėmesį, jog važiuojant link VDU Žemės ūkio akademijos, nusidriekė spūstys. Tiesa, važiuojant keliu A5 link Marijampolės, problemų nekyla, kantrybės prireiks tiems, kurie nori nusukti į Akademiją. Spūsties kaltininkė – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykstanti kasmetinė paroda „Ką pasėsi… 2023“.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinti pareigūnė informavo, jog eismo įvykių šioje atkarpoje nefiksuota, tačiau vietoje budi pareigūnų ekipažas tvarkai prižiūrėti.

„Vienas ekipažas yra išskirtas prižiūrėti tvarkai šioje vietoje. Jokių eismo įvykių nėra fiksuota, tačiau spūstys greičiausiai formuojasi dėl vykstančios parodos“, – paaiškino budinti pareigūnė.

Į vykstančią parodą vykęs kaunietis atkreipė dėmesį, jog bėdų kyla ne tik dėl spūsčių, bet ir dėl stovėjimo vietų, mat seniau buvo leidžiama automobilius palikti ir magistralinio kelio kelkraščiuose, o dabar čia statyti automobilių negalima.

„Automobilio pasistatyti tai praktiškai neįmanoma, kažkur kiemuose teko palikti ir eiti iki parodos. Spūstis taip pat didelė, bet juda“, – informavo skaitytojas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA