T. Sabonis su žmona ant rankų sūpuoja pirmagimį – Kas vyksta Kaune

T. Sabonis su žmona ant rankų sūpuoja pirmagimį

delfi.lt 2023/03/26 13:17
„BC Žalgiris“ „Instagram“ paskyros nuotr.

Džiugios žinios Sabonių šeimoje – legendinio krepšininko Arvydo Sabonio sūnus, Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistentas Tautvydas Sabonis ir jo žmona Paulina susilaukė kūdikio.

Sveikinimu „Žalgirio“ krepšinio klubas pasidalijo „Instagram“ socialiniame tinkle.

Sveikinimai tėčiui! Treneris Tautvydas Sabonis švenčia sūnaus gimimą“, – sveikino „Žalgirio“ komanda.

View this post on Instagram

top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by BC Zalgiris Kaunas (@bczalgiriskaunas)

Prieš dvejus metus Tautvydo tėtis Arvydas Sabonis atviravo apie pirmąjį anūką.

Vaikai yra tavo didieji gyvenimo projektai, ir visi keturi projektai į priekį žygiuoja sėkmingai. Antrasis ir trečiasis sūnūs jau susituokę, atrodo, kad ir pirmasis tai padarys ateinančiais metais. Na, o antrojo sūnaus – Tautvydo dėka, mes tapsime seneliais.“

„Jis jau beveik penkerius metus yra susituokęs. Daug laiko gyveno Ispanijoje. Tautvydas puikiai kalba ispaniškai, kaip ir mažoji dukra, Aušrinė. Domantas, kaip žinote, šiuo metu žaidžia NBA lygoje, Indianos „Pacers“. Taip pat susituokęs su mergina amerikiete“, – 2021-ųjų lapkritį sakė krepšinio legenda.

„Delfi“ primena, kad T. Sabonis ir jo mylimoji susituokė 2017-ųjų metų vasarą Palangoje. Pora iki sukurdama santuoką romantišką draugystę puoselėjo apie 6-erius metus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA