IKEA iš prekybos atšaukia vaikams skirtą prekę – Kas vyksta Kaune

IKEA iš prekybos atšaukia vaikams skirtą prekę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Skandinavijos tinklinė parduotuvė, prekiaujanti surenkamais baldais ir namų apyvokos daiktais, IKEA ragina pirkėjus, įsigijusius įvairiaspalvį žvejybos žaidimą “BLÅVINGAD”, jo nebenaudoti ir kreiptis į IKEA dėl pinigų grąžinimo.

Pranešime žiniasklaidai pažymima, kad pirkėjų saugumas yra svarbiausias IKEA prioritetas, todėl dėl galimo pavojaus užspringti įvairiaspalvis žvejybos žaidimas “BLÅVINGAD” atšaukiamas iš prekybos.

“Kurdama ir vystydama gaminius, IKEA taiko griežtą rizikos vertinimo ir testavimo programą, kurios tikslas – užtikrinti, kad gaminiai, kuriais prekiaujama, atitiktų visus rinkose galiojančius įstatymus ir standartus.

Nepaisant to, buvo pastebėta, kad mažos kniedės, naudojamos žaislo konstrukcijoje, laikui bėgant gali atsilaisvinti. Dėl šios priežasties įvairiaspalvis žvejybos žaidimas “BLÅVINGAD” atšaukiamas iš prekybos”, – teigiama pranešime.

“BLÅVINGAD” žaidimas / IKEA nuotr.

Grąžinti žvejybos žaidimą “BLÅVINGA”D ir atgauti sumokėtus pinigus galima bet kurioje IKEA prekybos vietoje. Grąžinant prekę, kasos kvito pateikti nereikės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA