Į Šančių polikliniką atvykęs vyras mirė nespėjęs susitikti su gydytoju – Kas vyksta Kaune

Į Šančių polikliniką atvykęs vyras mirė nespėjęs susitikti su gydytoju

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Apsilankymas gydymo įstaigoje šiandien kauniečiui baigėsi tragiškai. Gydytojo vizitui apsilankęs garbaus amžiaus vyras iš Šančių poliklinikos nebe išėjo.

„Apsilankymas Šančių poliklinikoje mane labai sukrėtė, apie 13.25 val. pagrindiniame hole, tik įėjus į polikliniką greitosios pagalbos medikai gaivino žmogų. Taip išeina, kad kol prieini iki daktarų, tai gali numirt“, – teigė įvykį mačiusi kaunietė.

Anot įvykio liudininkės, dėl problemų patekti pas gydytojus susidūrusi buvo ir ji pati ir jos pažįstami. Vienai draugei po neteisingos diagnozės teko laukti du mėnesius, kad būtų pašalintas piktybinis navikas gimdoje.

Kaip informavo Kauno greitosios pagalbos centro budintis gydytojas, pranešimas gautas apie 13 val., jog Šančių poliklinikoje susmuko žmogus. Atvykę medikai toliau tęsė gaivinimo darbus, kuriuos pradėjo poliklinikos darbuotojai, tačiau 92 metų vyro atgaivinti nepavyko. Konstatuota žmogaus mirtis.

Reagavo žaibiškai

Situaciją pakomentavo ir Kauno poliklinikos, Šančių padalinio vadovė, Rasa Marija Denisenko.

„Šiandien pacientas buvo registruotas pas chirurgą. Su žmona tik įėjęs į polikliniką, niekam nieko neprasitaręs apie savijautą nuėjo į vaistinę, nusipirko medikamentų ir išėjęs iš vaistinės suklupo.

Žmona iškart kreipėsi į registratūrą, tučtuojau buvo iškviestas greitosios pagalbos gydytojas, nedelsiant atėjo būtinosios pagalbos gydytojas ir šeimos sveikatos priežiūros vedėjas. Tuo tarpu į polikliniką pagal iškvietimą atvyko ir greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojai.

Visa pagalba buvo teikiama nedelsiant, bandė gaivini ir GMP reanimacijos brigada, bet daug sunkių ligų turėjusiam 92 metų amžiaus vyriškiui niekas padėti, deja, nebegalėjo. Kalbant apie pagalbą, retai kam taip pasiseka, kad iškart ir greitosios pagalbos profesionalai, ir poliklinikos medikai pradėtų gaivinti.

Poliklinikoje turime kelis greitosios pagalbos kabinetus, kurių darbuotojai važiuoja į iškvietimus. Tikėtina, kad jaunesnis žmogus tokioje situacijoje būtų išgyvenęs, bet kai žmogaus organizmas susidėvi, nieko nepadarysi… Žmona gydytojams dėkojo už reakciją“, – teigė ji.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA