Muziejus kviečia į nemokamą filmo peržiūrą po atviru dangumi – Kas vyksta Kaune

Muziejus kviečia į nemokamą filmo peržiūrą po atviru dangumi

Lietuvos švietimo istorijos muziejaus istorija prasidėjo prieš 100 metų. Ilgamečio muziejaus direktoriaus, jo įkūrėjo Vinco Ruzgo įkvepianti iniciatyva ir indėlis nušvietė ir tolesnę sėkmingą muziejaus veiklą. Šiandieną muziejus – atviras visuomenei, pristatantis reikšmingiausius švietimo raidos etapus, sukauptas muziejines vertybes, pasakojantis istorijas ir dalinantis prisiminimais.

Š.m. rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį), Lietuvos švietimo istorijos muziejus, tęsdamas Vinco Ruzgo iniciatyvą, į savo erdves kviesti išskirtines asmenybes bei unikalius projektus, muziejaus lankytojams ir miesto svečiams dovanoja smaragdinį šimtmečio vakarą – nemokamą filmo „Knygynas (The Bookshop)“ (Jungtinė Karalystė, Rež. Isabel Coixet, 2017) peržiūrą.

Apie filmą

Subtilus ir inteligentiškai intriguojantis kino filmas „Knygynas“, nukelia į 1959-ųjų Angliją. Į nedidelį provincijos miestelį atsikrausto jauna našlė – Florens Gryn. Ji įsigyja nedidelį apleistą namą ir atidaro jame knygyną. Didžioji Florens gyvenimo svajonė išsipildo. Tačiau miestelis konservatyvus ir jame vyrauja senamadiškos pažiūros, o knygyne galima įsigyti ir, tam metui, šokiruojančios literatūros – „Lolita“ ar „451 Farenheito“. Florens susiranda užtarėją ir stoja į kovą už savo svajonę, rašoma Lietuvos švietimo istorijos muziejaus pranešime žiniasklaidai.

DATA: 2022 m. rugpjūčio 18 d.
VIETA: Lietuvos švietimo istorijos muziejaus kiemelyje (įėjimas iš Totorių g.)

Vakaro programa:

Nuo 21 val. muziejaus kiemelyje užkandžiai, muzikinis fonas.
Nuo 22 val. kino filmas „Knygynas“.
Renginio metu perkybą vykdys ir skaniausiais prancūziškais blyneliais bei vafliais pasivaišinti kvies šeimyninis prekinis ženklas „Pankiki“.

ĮĖJIMAS TIK SU KVIETIMAIS. Nemokamus kvietimus galite atsiimti Lietuvos švietimo istorijos muziejuje rugpjūčio 10 – 16 d. (muziejaus darbo laiku).

Renginys nemokamas.

Renginio bičiuliai Kauno kino centras „Romuva“, „BestFilm“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA