Pas įtariamą narkotikų prekeivį Kauno pareigūnus atvedė ką tik apsipirkę klientai – Kas vyksta Kaune

Pas įtariamą narkotikų prekeivį Kauno pareigūnus atvedė ką tik apsipirkę klientai

Kauno apskr. VPK nuotr.

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato policijos pareigūnai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, su savimi turėjo narkotinių medžiagų.

Gegužės 12 d. apie 09.40 val. Kaune, Sukilėlių prospekte, pareigūnams sustabdžius automobilį „Audi A3“, pas 1984 metais gimusį vairuotoją rastas plastikinis paketas – galimai narkotinė medžiaga.

Vos po dešimt minučių pareigūnai sustabdė tame pačiame prospekte važiavusį dar vieną automobilį „Opel Vectra“, vairuojamą 1996 metais gimusio vyro, pas šio automobilio vairuotoją rasti du plastikiniai paketai su galimai narkotine medžiaga, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Pareigūnams išsiaiškinus, kur vyrai galimai įsigijo narkotinių medžiagų, Islandijos plente sulaikytas ir galimai narkotines medžiagas platinęs vyras. Jo automobilyje „Opel Signum“ policijos pareigūnai aptiko dar du plastikinius paketus su galimai narkotinėmis medžiagomis.

Narkotinės medžiagos / Kauno apskr. VPK nuotr.

Visi vyrai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Kauno apskrities gyventojai jau žinomi policijos pareigūnams – jie yra teisti už panašias nusikalstamas veikas.

Kauno apskr. VPK pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA