Žalgiriečiai šventes pasitiko su nuotaikingu žaidimu – Kas vyksta Kaune

Žalgiriečiai šventes pasitiko su nuotaikingu žaidimu

Kaip ir kasmet Kauno „Žalgirio“ organizacija visus savo sirgalius sveikina gražiausių metų švenčių proga ir kviečia pasinerti į nuotaikingą žalgiriečių vaizdo įrašą.

Žalgiris TV“ komanda šiemet parengė trijų dalių kalėdinį #ZalgirisChallenge iššūkį, kuriame šį kartą susitiko keturi šio sezono Lietuvos čempionų krepšininkai.

Į komandą susijungę Marekas Blaževičius ir Tai Websteris metė iššūkį Nielsui Giffey ir Tyleriui Cavanaugh, o dvikovos nugalėtojai paaiškėjo tik paskutiniame žaidime.

Pirmosios užduoties metu Kauno komandos nariai turėjo atspėti įvairius žodžius, o antroje užduotyje spėliojo, kokį asmenį vaizduoja komandos draugas.

Tarp vaizduojamų asmenų buvo tokie vardai kaip Lebronas Jamesas, Artūras Milaknis, Jure Zdovcas, Joshas Nebo ar futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Paskutinėje užduotyje žalgiriečiai gavo dainos, filmo arba knygos pavadinimą bei turėjo jį suvaidinti neištardami nei vieno žodžio.

„Esu jumis nusivylęs, kadangi jūs laimėjote tik pabaigoje, rinkdami dvigubus taškus“, – sakė vienas iš žaidimo dalyvių.

„Nuo visos „Žalgirio“ šeimos linkime jums gražių Šv. Kalėdų ir gerų naujųjų 2022-ųjų!“, – šventinį #ZalgirisChallenge užbaigė T.Cavanaugh, o prie linkėjimų prisidėjo ir likę žaidėjai.

Kopijuoti ir platinti tinklalapio turinį leidžiama tik su raštišku VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ sutikimu.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA