„Maxima“ signalizacija vėl neduoda ramybės: iš lovų vertė 4 ryto – Kas vyksta Kaune

„Maxima“ signalizacija vėl neduoda ramybės: iš lovų vertė 4 ryto

Kauniečiai neseniai pranešė apie tai, jog ramybės neduoda naujai pastatytos „Maximos“ signalizacija, kuri įsijungia bene kiekvieną vakarą, po darbo valandų. Tuomet apie situaciją komentavo ir „Maxima“ atstovai, tačiau redakciją vėl pasiekė skundai, jog signalizacija vėl kaukia vidury nakties ir situacija nesikeičia.

„Beveik tiesiogiai iš įvykio vietos – „Koncertai“ naujoje „Maximoje“ Kaune (Plungės g. 20) tęsiasi. Kažkas ankščiau jau skundėsi dėl šios „Maximos“ signalizacijos veikimo naktimis. Tai informuoju, kad gruodžio 19 naktį ji veikia beveik be perstojo. Grožėkitės, įrašas darytas truputį prieš 4.00 val. ryto“, – rašė vietiniai gyventojai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ anksčiau komentavo „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė, signalizacija kaskart operatyviai išjungiama, ateityje planuojami ir pokyčiai.

„Plungės gatvėje esančioje parduotuvėje Kaune kelis kartus iš tiesų buvo suveikusi signalizacija, tačiau darbuotojams gavus apie tai informaciją ji būdavo operatyviai išjungiama. Atsiprašome gyventojų dėl šių nepatogumų. Signalizacijos įsijungimo priežastis – suveikusi vadinamoji oro užuolaida, kuri užkerta kelią šalto oro patekimui į patalpą. Svarstome galimybę perkelti daviklius ir taip išvengti tokių situacijų. Dar kartą atsiprašome gyventojų“, – teigė E. Dapkienė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA