Skaitytojai dalijasi magiško saulėlydžio kadrais – Puslapis 5 – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai dalijasi magiško saulėlydžio kadrais

/ Skaitytojo nuotr.

Antradienio vakarą Kauną užliejo rausvos saulėlydžio spalvos, o kauniečiai pasidalijo gražiausiais kadrais iš įvairių Kauno mikrorajonų ir ne tik.

„Dangus šiandien dieviškas“, – džiaugėsi skaitytoja Loreta.

Kaunas šiandien wow“, – negalėjo atsistebėti skaitytoja Gabija.

„Neįtikėtino gražumo dangus, tiesiog magiškai atrodo“, – grožėjosi skaitytojas Kęstutis.

Anot Vikipedijos, saulėlydžio metu saulė leidžiasi už horizonto ir pasikeičia dangaus spalva. Tai įvyksta dėl Žemės sukimosi aplink savo ašį. Leidžiantis Saulei, įvyksta fizikiniai reiškiniai: dangus parausta dėl to, kad Saulės raudona spalva labiau užlinksta, nei kitos spalvos, kai Žemę pasiekia mažiausiu kampu.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, daugiausia giedro dangaus plotų antradienį sulaukė pietrytinių rajonų gyventojai. Šalies šiaurės vakaruose antroje dienos pusėje debesuotumas ėmė didėti, bet kritulių iš atplaukusių debesų nesulaukėme.

Vėjas daug kur buvo vos juntamas, besikeičiančios krypties. Pakrypęs iš pietų, pietvakarių, vakariniuose rajonuose antroje dienos pusėje kiek sustiprėjo. Virš šalies laikėsi šalta oro masė, tad nepaisant dažnų saulės spindulių oras tesušilo iki 2–6 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį aukšto slėgio sritis po truputį trauksis. Pradedant vakariniais rajonais debesys tankės, iki ryto kritulių daugiausia sulauksime šiaurinėje šalies pusėje. Vyraus lietus, tačiau kai kur gali iškristi ir šlapių snaigių.

Įsivyraus pietų, pietvakarių krypties vėjas, kurio gūsiai pajūryje jau sustiprės iki 15–17 m/s. Oras labiausiai atšals pietrytinėje šalies pusėje – iki 1–4 laipsniai šalčio. Vietomis dar galimas plikledis. Kitur temperatūra bus artima 0 laipsnių, o šiaurės vakariniuose rajonuose išliks 2–5 laipsnių šiluma.

Trečiadienio dieną vyraus debesuotas su pragiedruliais dangus. Vietomis sulauksime trumpo lietaus. Išsilaikys stiprokas pietų, pietvakarių krypties vėjas. Pajūryje vis dar tikėtini 15–17 m/s gūsiai. Temperatūra kils jau gerokai aukščiau ir džiugins 5–10 laipsnių šiluma.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA