Vyrai susirūpino savo garderobu: renkasi naujus kostiumus, švarkus – Kas vyksta Kaune

Vyrai susirūpino savo garderobu: renkasi naujus kostiumus, švarkus

/ Organizatorių nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Šį rudenį, po karantino suvaržymų ir vasaros atostogų daugelis vyrų pastebėjo, kad reikėtų atsinaujinti savo spintos turinį. Dalis sugrįžo dirbti į biurus, vėl atsirado daugiau gyvų darbo ir verslo susitikimų, o tam reikia ir atitinkamos reprezentatyvios aprangos, kas ne itin svarbu buvo bendraujant nuotoliniu būdu.

Natūralu, kad išaugusį susidomėjimą pajuto ir vyriškos aprangos prekybininkai.

„Labiausiai vyrus domina klasikiniai liemenuoti, taip pat ir laisvesnio stiliaus kostiumai ar švarkai. Pirmieji puikiai tinka ne tik svarbiam susitikimui, bet šventei ar kitokiai svarbiai progai. Didesnio solidumo ir išskirtinumo visada suteikia po švarku vilkima liemenė.

Kasdieniam darbui biure rekomenduojame daugiau vilnos turinčius, dėl to patogesnius švarkus. Jie taip pat gali būti įdomesnių spalvų, ryškiau languoti, laisviau derinami su kitomis aprangos detalėmis. Net ir vilkint kostiumą ar švarką, galima puikiai išreikšti save ir būti išskirtiniu, bet kartu ir stilingu“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ Raudonajame pasaže įsikūrusios parduotuvės „Dagina“ vadovė Virgina Glambinskė.

„Daginos“ parduotuvė veikia Raudonojo pasažo antroje salėje, 18 prekybos vietoje.

Vyriški kostiumai / Organizatorių nuotr.

Pasak prekybos miestelio Vakarinėje galerijoje veikiančios parduotuvės „Vyriška mada“ savininko Edvino Leono, susidomėjimas darbui biure tinkančiais kostiumais, švarkais ir kitomis aprangos detalėmis tikrai išaugo.

„Kiekvienas žmogus unikalus, todėl kiekvienam klientui ieškome geriausio sprendimo, siūlome, deriname. Rekomendacija visiems, ieškantiems aprangos darbui biure – rinktis kostiumus, švarkus, marškinius turinčius elastano. Su tokiais rūbais bus žymiai patogiau praleisti ilgas darbo valandas. Artėjant šaltesniems orams galima po švarku vilktis ir golfą – trumpesne ar ilgesne apykakle.

Dar norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad nereikėtų koncentruotis tik į vienspalvius kostiumus. Darbui biure puikiai tinka ir švelnių raštų kostiumai“, – sakė E. Leonas.

„Vyriškos mados“ parduotuvė įsikūrusi Vakarinės galerijos 142-oje parduotuvė (prie įėjimo į 6 salę).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA