Šeštadienio vakarą prie Kauno marių rinkosi senovinių automobilių entuziastai - Kas vyksta Kaune

Šeštadienio vakarą prie Kauno marių rinkosi senovinių automobilių entuziastai

Organizatorių nuotr.

Šeštadienio vakarą automobilių entuziastai rinkosi prie Kauno marių esančio baro „Nepyk“, kur buvo galima iš arti susipažinti su senoviniais automobiliais iš įvairių pasaulio šalių.

Kaip pasakojo suvažiavimo organizatoriai „TgsAuto“, Kauno senų automobilių entuziastai pasikvietė draugų iš visos Lietuvos.

Diena prasidėjo rytiniu susirikimu Kauno rotušės aikštėje, kur dalyviai nusprendė, kokius objektus jie planuoja per visą dieną aplankyti. Tarp vietovių sąrašo buvo Panemunės pilis ir Raudondvario dvaras.

Po dienos kelyje, palydėti vasaros sezono besileidžiant saulei dalyviai rinkosi prie kauniečių ir automobilių entuziastų mėgstamo baro „Nepyk“, esančio visai netoli Kauno marių prieplaukos.

Prie jų galėjo prisijungti visi norintys, nusifotografuoti ar pabendrauti su išpuoselėtų ir ne kiekvieną dieną gatvėje matomų automobilių savininkais.

Anot organizatorių, tai buvo ko gero vienas iš paskutiniųjų šansų pamatyti tokius antikvarinius automobilius šias metais, nes sezonas artėja į pabaigą. Bet nesijaudinkite, jeigu praleidote progą, kviečiame peržvelgti suvažiavimo galeriją.

Verta paminėti, kad taip pat šiandien bare apie 23 val. vyks kauniečių pamėgto renginio – Nacionalinio orientavimosi žaidimo automobiliais „Šturmas“ transliacija, kurioje bus skelbiami varžybų rezultatai.

O spalio 10 dieną, apie 14 val. čia rinksis „Lexus“ IS 200 ir IS 300 savininkus vienijančios „Facebook“ grupės „LEXUS IS200“ nariai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA