Į „Megos“ aikštelę išbėgo „žvėris“: asfalte išraižė riestainius | Kas vyksta Kaune

Į „Megos“ aikštelę išbėgo „žvėris“: asfalte išraižė riestainius video

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį prekybos ir laisvalaikio centro „Mega” automobilių stovėjimo aikštelėje įamžintas šonaslydžio entuziastas. Šaižus sportinio „BMW” cypiančių padangų garsas iš miegų turėjo pabudinti ne vieną Šilainių ir aplinkinių namų gyventoją.

Vaizdo įrašą naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” atsiuntęs skaitytojas teigė, kad „BMW” padangų žymes ant prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelės asfalto paliko apie 1 val. nakties.

Kaip matyti vaizdo įraše, grakščiai „barankas” raižęs apynaujis sportinis „BMW” paženklintas vardiniais numeriais „BEA5T“ (angl. Beast), kas lietuvių kalboje reiškia „žvėris“.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad šie „BMW” vairuotojo manevrai laikytini chuliganišku vairavimu. Remiantis Administracinių nusižengimų kodeksu (ANK), chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų.

Toks elgesys užtraukia baudą vairuotojams nuo 450 iki 550 eurų ir, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims, – nuo 750 iki 1000 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA