Po pirmo kėlinio kontrolę paleidę žalgiriečiai skaudžiai krito ir antrose kontrolinėse rungtynėse – Kas vyksta Kaune

Po pirmo kėlinio kontrolę paleidę žalgiriečiai skaudžiai krito ir antrose kontrolinėse rungtynėse

„Žalgirio“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrą nesėkmę kontrolinių rungtynių cikle. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 80:82 (20:14, 15:27, 25:23, 20:18) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pelnė Emmanuelis Mudiay, galingai po krepšiu prasiveržė Edgaras Ulanovas, o iš viršaus greitoje atakoje įdėjęs Joffrey Lauvergne surinko dešimt taškų iš eilės – 14:10. Tritaškį iš aikštės kampo smeigė Artūras Milaknis, o per likusias 4 pirmojo kėlinio minutes du taškus pridėjo Lukas Lekavičius, vieną – Joshas Nebo (20:14).

Antrojo kėlinio pradžioje į du varžovų tritaškius taikliu dvitaškiu atsakė J.Nebo, penkis taškus iš eilės surinko Janis Strielniekas, žaisdamas nugara du taškus pelnė E.Ulanovas, tačiau jau teko vytis varžovus – 29:31. Prieš pat pertrauką E.Mudiay pridėjo tris taškus, o iš vidutinio nuotolio taikliai atakavo Nielsas Giffey – 35:41.

Po pertraukos penkis taškus iš eilės surinko Tyleris Cavanaugh, tritaškį smeigė J.Strielniekas, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 43:54. Nuo baudų metimo linijos taikliai atakavo Mantas Kalnietis, šešis taškus pelnė L.Lekavičius, iš po krepšio keturis suvertė J.Nebo, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o A.Milaknis pataikė iš toli – 60:64.

J.Strielniekas pakabino kamuolį J.Nebo, kuris realizavo ir baudos metimą, Paulius Jankūnas pataikė iš toli, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, o J.Strielniekas tritaškiu išlygino rezultatą 71:71. J.Nebo sumetė du baudų metimus, o šešis taškus pelnęs L.Lekavičius vėl lygino rezultatą – 79:79. Vieną baudos metimą įmetė N.Giffey, tačiau paskutinis L.Lekavičiaus metimas skriejo pro šalį – „Lietkabelis“ šventė pergalę rezultatu 82:80.

Žalgiris“: L.Lekavičius 14, J.Nebo 13 (7 atk. kam.), J.Lauvergne 12, J.Strielniekas 11, E.Ulanovas 6 (4 rez. perd.), A.Milaknis 6, T.Cavanaugh 5, E.Mudiay 5, P.Jankūnas 3, N.Giffey 3, M.Kalnietis 2 (4 rez. perd.).

„Lietkabelis“: G.Orelikas 16, K.Žemaitis 14, D.Giedraitis 13, G.Maldūnas 10.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.