Po pirmo kėlinio kontrolę paleidę žalgiriečiai skaudžiai krito ir antrose kontrolinėse rungtynėse | Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrą nesėkmę kontrolinių rungtynių cikle. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 80:82 (20:14, 15:27, 25:23, 20:18) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pelnė Emmanuelis Mudiay, galingai po krepšiu prasiveržė Edgaras Ulanovas, o iš viršaus greitoje atakoje įdėjęs Joffrey Lauvergne surinko dešimt taškų iš eilės – 14:10. Tritaškį iš aikštės kampo smeigė Artūras Milaknis, o per likusias 4 pirmojo kėlinio minutes du taškus pridėjo Lukas Lekavičius, vieną – Joshas Nebo (20:14).

Antrojo kėlinio pradžioje į du varžovų tritaškius taikliu dvitaškiu atsakė J.Nebo, penkis taškus iš eilės surinko Janis Strielniekas, žaisdamas nugara du taškus pelnė E.Ulanovas, tačiau jau teko vytis varžovus – 29:31. Prieš pat pertrauką E.Mudiay pridėjo tris taškus, o iš vidutinio nuotolio taikliai atakavo Nielsas Giffey – 35:41.

Po pertraukos penkis taškus iš eilės surinko Tyleris Cavanaugh, tritaškį smeigė J.Strielniekas, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 43:54. Nuo baudų metimo linijos taikliai atakavo Mantas Kalnietis, šešis taškus pelnė L.Lekavičius, iš po krepšio keturis suvertė J.Nebo, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o A.Milaknis pataikė iš toli – 60:64.

J.Strielniekas pakabino kamuolį J.Nebo, kuris realizavo ir baudos metimą, Paulius Jankūnas pataikė iš toli, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, o J.Strielniekas tritaškiu išlygino rezultatą 71:71. J.Nebo sumetė du baudų metimus, o šešis taškus pelnęs L.Lekavičius vėl lygino rezultatą – 79:79. Vieną baudos metimą įmetė N.Giffey, tačiau paskutinis L.Lekavičiaus metimas skriejo pro šalį – „Lietkabelis“ šventė pergalę rezultatu 82:80.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 14, J.Nebo 13 (7 atk. kam.), J.Lauvergne 12, J.Strielniekas 11, E.Ulanovas 6 (4 rez. perd.), A.Milaknis 6, T.Cavanaugh 5, E.Mudiay 5, P.Jankūnas 3, N.Giffey 3, M.Kalnietis 2 (4 rez. perd.).

„Lietkabelis“: G.Orelikas 16, K.Žemaitis 14, D.Giedraitis 13, G.Maldūnas 10.