Kaune sulaikytas nepilnametis: policijai pasiaiškinti turėjo dėl narkotikų platinimo – Kas vyksta Kaune

Kaune sulaikytas nepilnametis: policijai pasiaiškinti turėjo dėl narkotikų platinimo

Antradienio vidurdienį Kaune sulaikytas nepilnametis, su savimi turėjęs galimai narkotinių medžiagų, praneša Kauno policija.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, rugpjūčio 10 dieną apie 12.50 val. Kaune, Romainių gatvėje, sulaikytas 2004 metais gimęs jaunuolis, pas kurį rasta ir paimta 20 folijos lankstinukų su augalinės kilmės medžiaga – įtariama, kad tai narkotinės medžiagos.

Įtariamasis po apklausos paleistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d. – Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Remiantis Baudžiamuoju kodeksu, tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA