Kaunietę šokiravo akistata viešojo transporto stotelėje: saugokite savo užpakalius – Kas vyksta Kaune

Kaunietę šokiravo akistata viešojo transporto stotelėje: saugokite savo užpakalius

Eidami mieste dažnai galime sutikti įvairaus plauko žmonių, kurie ar privers nusišypsoti, o gal kaip tik, privers pereiti į kitą gatvės pusę, tačiau, kai esame viešoje vietoje, retas kuris pagalvojame, kad pavojus gali tykoti net ir viduryje dienos, viešojo transporto sustojime. Viena kaunietė nupasakojo savo patirtą susidūrimą su neadekvačiai besielgiančia moterimi.

„Norėjau su jumis pasidalinti šeštadienio patirtimi (apie 15val. Šilainiai), kuri nebuvo labai maloni nei man nei aplinkiniams“, – nemalonų pasakojimą pradėjo kaunietė.

Merginos teigimu, nieko nenutuokdama ji laukė autobuso „Šilainių poliklinikos“ stotelėje, šalia parduotuvės. Ji pastebi, kad šalimais esančioje stotelėje savo transporto laukė dar trys moterys, nieko neįprasto. Tačiau, stotelėje buvę žmonės sujudėjo ir įvyko kažkas iki galo neaiškaus.

„Staiga iš šono įvyko kažkoks sambrūzdis, kurio iš pradžių nesupratau, tik pastebėjau, kad kampe stovėjusi mergina (turbūt studentė, nes turėjo šalia savęs lagaminą ,turbūt ruošėsi važiuoti į tėviškę, bent aš taip manau) keistu ir nesupratusiu žvilgsniu žiūrėjo į šalia savęs sėdinčia moterį ir staiga susirinkusi savo daiktus pasišalino iš stotelės“, – nupasakojo įtarimą sukėlusį įvykį ji.

Situacijos nesureikšminusi mergina toliau stovėjo šalimais ir naršydama telefone laukė autobuso, kai situacija vėl pasikartojo, kai kita moteris staiga pakilo ir nuėjo savais keliais. Merginai ši situacija pradėjo atrodyti kiek keistai, o viskas paaiškėjo po kelių akimirkų, kai ji pati papuolė į nemalonią akistatą su stotelėje likusia moterimi.

„Praėjus kelioms minutėms kita moteris sėdėjusi ant suoliuko nuėjo kažkur savais keliais. Vat tada ir prasidėjo „bajeris“… Stoviu sau toliau, laukiu, kai staiga pajutau, kad kažkas grubiai suėmė man už užpakalio, atsisukau ir pamačiau moterį kuri dar liko sėdėti ant suoliuko. Aš ne iš karto supratau kas įvyko, o ji sėdi visa išsivėpusi, šypsosi, lyg būtų labai juokinga“, – negalėjo atsistebėti ji.

„Paklausiau jos: „Ką jūs čia darot?“, o ji man – „prievartauju“ ir dar tokiu naglu veidu atsako, lyg čia būtų nieko tokio… Nuėjau nuo jos per kelis metrus, tada ir supratau, kad ji kabinėjosi jau prie tos studentės kuri dėl jos ir pasišalino.

Atsitraukiau ir po kelių minučių vėl už savęs girdžiu žingsnius ir jaučiu stiprų sugriebimą vėl už užpakalio ir pamatau vėl tą pačią moterį. Man aišku iškyla tas pats klausimas: „Ką jūs čia darot?“, o ji atsisėdusi ant suoliuko vėl ištaria tą patį žodį – „prievartauju“, – seksualinį išpuolį toliau nupasakojo mergina.

Anot į „Kas vyksta Kaune“ redakciją parašiusios merginos, po dar vieno pasiteiravimo, kodėl moteris taip elgiasi, ši pradėjo nesitvardyti ir užpuolė merginą fiziškai, pradėjo lietis ir keiksmai. Agresyvaus elgesio išgąsdinta mergina bandė pabėgti nuo užpuolikės.

„Ji mane užsipuolė, pradėjo „draskyti“ akis, aš tik laikausi atstumo nuo jos. Iš jos pačios lūpų pradėjo eit keiksmažodžiai, noras spardytis. Gerai, kad spėjau išvengti, nes keli spyriai kliuvo rankinei ir tiesiog pradėjau bėgti nuo jos. Dar kelis metrus ji vijosi, o aš tiesiog nešiau kudašių, nes su tokia nežadu muštis, man to nereikia.

Dar spėjau atsigręžti atgal, pamačiau ,kad vėl eina link stotelių dar kažką murmėdama, pastebėjau, kad iš kitos stotelės kelios merginos net pasišalino, kad neužsiraut ant tokios“, – šokiruojančią patirtį nupasakojo ji.

Mergina teigė, kad būdama šoko būsenos keliavo į tolimesnę stotelę, nes grįžti atgal noro nebuvo. Mergina spėliojo, ar moteriai iš tiesų viskas buvo gerai, nes normali, subrendusi moteris, anot jos, tokių dalykų nedarytų.

Kaunietė nori įspėti ir kitus gyventojus, kad reikia išlikti budriems net ir dieną, viešoje vietoje, nes niekada nežinai kas gali nutikti.

„Niekam nelinkiu tokių situacijų ir tokį žmogų nuramint matyt gali tik tazeris… Žodžiu saugokit savo užpakalius, dabar atrodo juokinga, bet prieš tai taip nebuvo. Būkit budrūs, nes niekada negali žinoti koks žmogus stovi ar sėdi šalia jūsų ir kas jam/jai gali užplaukti.

Tai dar visa laimė, kad viskas gerai baigėsi, be jokių rimtų sužalojimų ir pan., nes kitu atveju būtų iškviesta policija, o moteriai matyt tikrai reikalinga medikų pagalba, nors aš ir ne medikė, bet manau mano vietoje daug kas taip pat pagalvotu“, – pamąstė ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA