Ąžuolyno širdyje įsikūrusi laisvalaikio ir maisto erdvė „Oak Park Lounge“ švenčia pirmąjį gimtadienį – Kas vyksta Kaune

Ąžuolyno širdyje įsikūrusi laisvalaikio ir maisto erdvė „Oak Park Lounge“ švenčia pirmąjį gimtadienį

„Oak Park Lounge“ / Organizatorių nuotr.

Ne vienai kauniečių kartai Ąžuolyno parkas buvo ir yra reikšminga poilsio, ramių pasivaikščiojimų bei sporto oazė. Praėjusį rudenį Ąžuolyno lankytojus pasiekė naujiena, dar labiau praplėtusi parko laisvalaikio veiklų sąrašą – Ąžuolyno širdyje įsikūrė mieste unikali maisto vagonėlių erdvė „Oak Park Lounge“ (Vydūno al. 4, Kaunas). Pirmąjį gimtadienį švenčianti laisvalaikio erdvė lankytojus vilioja ne tik atsinaujinusia infrastruktūra, bet ir platesniu maisto patiekalų meniu bei renginiais.

Ąžuolyno centre, adresu Vydūno al. 4, įsikūrusi „Oak Park Lounge“ erdvė lankytojams siūlo skirtingų maisto vagonėlių meniu įvairovę bei galimybę maistu, gėrimais ir pokalbiais mėgautis parko ramybės apsuptyje.

Naujų skonių įvairovė bei atsinaujinus erdvė

„Ši vieta unikali ne tik Kaune, bet ir visoje šalyje. Įprasta, jog vienoje vietoje susibūrusius maisto vagonėlius galime sutikti tik renginių metu arba šiltuoju sezonu. Apsilankę „Oak Park Lounge“ lankytojai skirtingas gatvės maisto virtuves gali atrasti kasdien, visus metus, o maistu dar labiau pasimėgauti padės ir ypatinga aplinka.

Laiką leisdamas didžiausiame Europos ąžuolyne pradedi galvoti, kad esi toli, toli nuo miesto šurmulio, nors iš tiesų iki Kauno centro vos keliolika minučių pėsčiomis. Šiemet „Oak Park Lounge“ erdvės išskirtinumus išnaudojame ir įvairiems renginiams bei koncertams, taip sukurdami Žaliakalnio ir viso Kauno gyventojų traukos centrą“, – sako „Oak Park lounge“ įkūrėjas Gedeonas Šernius.

„Oak Park Lounge“ erdvė / Organizatorių nuotr.

Šiuo sezonu „Oak Park Lounge“ erdvėje lankytojus pasitinka du skirtingi maisto vagonėliai. Suši burito patiekalus siūlantis vagonėlis „Surito“ šiemet meniu papildė išskirtiniais suši bei surito dubenėliais, pristatė naujų užkandžių asortimentą. Tuo tarpu amerikietiško stiliaus patiekalus siūlantis „Mad Dog: Pizza, Wings & Fries” vagonėlis lankytojus traukia gardžiomis Niujorko stiliaus picomis, šviežiai pjaustomomis bulvytėmis su įvairiais priedais bei Buffalo stiliaus vištienos sparneliais.

Taip pat maisto erdvėje įrengtas ir baras, kur kauniečiai bei miesto svečiai gali įsigyti kokybiškų, mėgstamų ir laiko patikrintų gėrimų.

„Oak Park Lounge“ erdvė / Organizatorių nuotr.

Dirba kasdien

Atsinaujinusi „Oak Park Lounge“ maisto erdvė ir lauko terasa dirba kiekvieną dieną. Pirmadieniais-ketvirtadienis – nuo 11 iki 22 val., penktadieniais – nuo 11 iki 23 val., šeštadieniais – nuo 12 iki 23 val., o sekmadieniais – nuo 12 iki 22 val. Kiekvieną savaitgalį laisvalaikio erdvėje organizuojami renginiai bei koncertai, kurių repertuarą galima matyti ČIA.

„Oak Park Lounge“ erdvė / Organizatorių nuotr.

Patogiai atvykti į „Oak Park Lounge“ erdvę, adresu Vydūno al. 4, galima tiek pėsčiomis, tiek automobiliu, jį pastatant greta erdvės įsikūrusioje automobilių aikštelėje. Lankytojai gali rinktis patiekalus iš skirtingų maisto vagonėlių asortimento ir įsikurti bendroje lauko bei vidaus erdvėje.

Klientų patogumui atsiskaityti maisto vagonėliuose bei bare galima ir banko kortelėmis, o artimiausiu metu planuojama pasiūlyti net ir atsiskaitymo kriptovaliutomis galimybę.

Daugiau informacijos – „Oak Park Lounge“ profilyje „Facebook“ tinkle, spustelėjus ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA