Vairuotojai pritrenkti: paliko automobilį vidury judrios sankryžos ir išėjo – Kas vyksta Kaune

Vairuotojai pritrenkti: paliko automobilį vidury judrios sankryžos ir išėjo

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Trečiadienio vakarą nesuprantamą vieno eismo dalyvio elgesį kauniečiai užfiksavo Pramonės prospekte. Kaip teigia vairuotojai, automobilis čia paliktas tiesiog vidury sankryžos, jokių įspėjamųjų ženklų, rodančių įvykus gedimą ar nelaimę, nepalikta.

„Kažkokie lopai paliko mašiną be avarinio, be nieko prie Pramonės pr. „Lidl“ sankryžos ir išėjo tiesiog“, – apie 18 val. „Kas vyksta Kaune“ grupėje dalijosi socialinio tinklo naudotojai.

Kauniečiai spėjo, kad automobilis „Toyota“ sugedo ir toliau tęsti kelionės buvo neįmanoma. Tiesa, vairuotojai nepastebėjo nei įjungto avarinio signalo, nei pastatyto specialaus ženklo – internautų spėjimu, tik laiko klausimas kol kas nors įsirėš į transporto priemonę.

Kad nelaimės būtų išvengta, kiti siūlė tuoj pat kviesti kviesti policiją, kad automobilį nutemptų. Kiti buvo linkę reikalus spręsti patys – „apversti ir palikti“ arba „čiupti už arkų ir nunešti į šoną“.

Išmoningesni juokėsi vairuotoją išskubėjus į čia pat esantį „Lidl“ nusipirkti akcijinio batono. Kauniečiai taip pat atkreipė dėmesį, kad šitaip netikėtai automobiliai paliekami ne pirmą kartą.

„Ne pirmas taip yra padaręs, populiarėja kaip skalbenkės tabletes ryt. <...> Visi palikinės tuoj sankryžose, cigarų pirkt eis“, – pokštavo vienas diskusijos dalyvis.

Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles tai daryti draudžiama, vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA