Mobilus vakcinavimo centras apsilankė „Akropolyje“ ir toliau rieda per Kauną – Kas vyksta Kaune

Mobilus vakcinavimo centras apsilankė „Akropolyje“ ir toliau rieda per Kauną

Kauno savivaldybės nuotr.

Mobiliojo vakcinavimo centro startas Kaune buvo gana rezultatyvus – per keletą dienų paskiepyta keli šimtai kauniečių. Pasibaigus olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, prie „Žalgirio“ arenos bazavęsis autobusas keliasi į naujas miesto erdves. Kita stotelė – Kauno „Akropolis“. Iki trečiadienio popietės visi norintieji galėjo pasiskiepyti, rinkdamiesi iš „Vaxzevria“, „Janssen“ ir „Comirnaty“ vakcinų.

„Norime iki rudens pasiekti bent 70 procentų imunizaciją mieste, todėl vakcinavimas paprastėja ir keliasi arčiau žmonių. Mobilusis vakcinavimo centras stovės prie didžiųjų prekybos centrų, keliaus į skirtingus Kauno mikrorajonus ir kitas miestiečių lankomas vietas.

Tai yra patogi alternatyva gyventojams, kurie nelinkę registruotis skiepui internetu, keliauti į Ledo rūmų vakcinavimo centrą, tačiau nori apsisaugoti nuo koronavirusinės infekcijos. Esame pasirengę vykti ir į didesnes įmones, kad darbuotojai galėtų greitai ir paprastai pasiskiepyti vienu ypu“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Pasako P. Kero, pasiskiepyti mobiliajame vakcinavimo punkte be išankstinės registracijos trečiadienį kviesti tiek „Akropolio“ lankytojai, tiek ir šiame prekybos ir laisvalaikio centre dirbantys kauniečiai. Gyventojai galėjo laisvai rinktis iš „Vaxzevria“ („AstraZeneca“), „Janssen“ bei „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakcinų. Vos per kelias valandas pasiskiepijo gerokai per pusšimtis žmonių.

Kaip rašoma Kauno savivaldybės pranešime žiniasklaidai, čia kauniečiai taip pat galėjo susitrumpinti laiko intervalą tarp pirmo ir antro skiepų nuo COVID-19. „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) ir „Moderna“ vakcinomis galima revakcinuotis praėjus 4 savaitėms nuo pirmos injekcijos, o „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) antra dozė – po 21 dienos.

Ketvirtadienį mobilaus vakcinavimo centro autobusas nuo 11 iki 14 val. stovės prie Muzikinio teatro, kitomis dienomis keliaus į „Urmo“ miestelį, PLC „Mega“. Neatmetama galimybė stabtelėti ir prie pagrindinių miesto paplūdimių. Tikslūs maršrutai bei stovėjimo vietos bus skelbiamos internete bei Kauno savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Mobilusis vakcinavimo centras įrengtas viename iš 100 mieste kursuojančių „MAN Lion’s City 12“ hibridinių autobusų, kurie neseniai papildė „Kauno autobusų“ parką. Erdvioje transporto priemonėje pastatytas vakcinų laikymui skirtas šaldytuvas, įvestas internetas, veikia oro kondicionavimo sistema. Taip pat klientų ir pačių medikų komfortui pasirūpinta staliukais, kėdėmis ir kitu inventoriumi.

Čia dirba 4 žmonių Kauno miesto poliklinikos komanda, kuri užtikrina, kad vakcinavimas vyktų tinkamai, o po skiepo pacientai jaučiasi gerai. Skaičiuojama, kad vienas asmuo paskiepijamas vos per 3 minutes, o po to ketvirtį valandos rekomenduojama praleisti medikų žinioje.

Kauno mieste veikiančios įmonės kviečiamos pasinaudoti galimybe išsyk paskiepyti visus vakcinuotis pageidaujančius darbuotojus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.