Kaunietė įspėja: geriau tujų iš čia nepirkite – Kas vyksta Kaune

Kaunietė įspėja: geriau tujų iš čia nepirkite papildyta

Skaitytojos nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Penktadienį į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietė su įspėjimu visiems ieškantiems tujų. Kaip pasakojo moteris, kelis šimtus euro kainavusios tujos kelios dienos po jų pristatymo pradėjo ruduoti, kol galiausiai puse jų išnyko. Tuo tarpu pardavėjas atsisako reaguoti į bet kokius skundus.

„Noriu įspėti žmones, kad prieš perkant augalus būtų labai atsargūs. Yra pardavėjų, kurie pardavinėja nekokybiškus augalus, kurių dauguma neprigyja ir neprisiima atsakomybės. Vienas tokių smaragdusodas.lt“, – rašė skaitytoja.

Ji vėliau atsiuntė diskusiją iš „Facebook“ grupės „Stilingo sodo kūrimas“, kur kiti vartotojai pasidalino analogiška patirtimi.

„Tujos iš grunto maišų. Kada pirkome sakė dar ne per vėlu sodinti (pirkta prieš 1,5 mėn.). Prižiūrėjome taip kaip nurodė tujas atvežę darbuotojai. Deja, vos pasodinus po kelių dienų pradėjo ruduoti. Po mėnesio laiko iš 46 tujų daugiau nei puse rudos“, – grupėje rašė skaitytoja.

Kaip toliau pasakojo nukentėjusioji, pardavėjas ne tik nereagavo į skundus, bet ją dar ir užblokavo.

„Pardavėjas nesileidžia į kalbas, neatsako už savo augalus, tvirtina, kad augalams garantijos nėra. O „Facebook’e“ net užblokavo. Tačiau augalai, kaip ir visos kitos prekės, turi garantiją, tai patvirtino ir vartotojų teisės“, – pažymėjo ji.

Galiausiai, skaitytoja įraše kvietė visus nepirkti tujų iš šio pardavėjo.

„Rekomenduoju apeiti šitą vietą ir nepirkti tujų su nukapotum šaknim, kurios dauguma neprigyja“, – įspėjinėjo moteris.

Po skaitytojos įrašu tokia pačia patirtimi dalinosi ir kiti vartotojai. Kol vieni guodėsi, kad dėl nekokybiškų produktų prarado tūkstančius, kiti pastebėjo, kad augalų pardavėjas su jais elgėsi panašiai – užblokavo, trynė neigiamus atsiliepimus.

Papildyta birželio 21 dieną 16.40 val.

Kaip pirmadienį informavo kitus įspėti norėjusi kaunietė, nurudavusios tujos, pardavėjo noru, bus pakeistos naujomis.

„Pardavėjas tujas pakeičia naujomis, tad pretenzijų nebeturiu“, – nemalonią patirtį kitomis spalvomis nupiešė nukentėjusioji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.