M. Grigonį su žmona aplankys gandrai: atskleidė vaikelio lytį - Kas vyksta Kaune

M. Grigonį su žmona aplankys gandrai: atskleidė vaikelio lytį

DELFI nuotr.

Kauno „Žalgirio“ lyderis Marius Grigonis, 3 metams persikeliantis į Maskvos CSKA ekipą, išgyvena ne tik šį pokytį. Nauji vėjai sklando ir krepšininko asmeniniame gyvenime – jo žmona Salomėja laukiasi antrojo vaikelio.

Pora, jau auginanti sūnelį Emilį, džiaugiasi žinia, kad netrukus jų šeimą papildys dar vienas narys.

Socialiniuose tinkluose sportininkas su savo žmona pasidalijo jausmingomis akimirkomis iš šeimos albumo ir pasidalino naujiena, kad jiedu laukia netrukus gimsiančios dukrelės.

View this post on Instagram

top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by Marius Grigonis (@grigulica)

Instagrame M. Grigonis pridūrė, kad šis gyvenimo etapas – jaudinantis.

Raudoną CSKA aprangą artimiausius tris sezonus vilkėsiąs buvęs Kauno „Žalgirio“ lyderis M. Grigonis per metus uždirbs po daugiau nei 1,3 milijono eurų.

Visgi šeimos atvykimo į Maskvą krepšininkui teks palaukti – jo žmona, kaip specialiame interviu CSKA gerbėjams pasakojo pats M. Grigonis, planuoja gimdyti Lietuvoje.

„Mano žmona laukiasi ir gimdys Lietuvoje, tad kažkur apie du mėnesius Maskvoje būsiu vienas. Po vaiko gimimo, jie visi kartu atvyks, o per tą laiką man reikės paruošti daug dalykų. Be šeimos lengva nebus. <...> Kol būsiu vienas, viską paruošiu žmonai ir šeimai. Ji gimdys rugsėjo 12 dieną, todėl turėsiu šiek tiek laiko“, – pasakojo krepšininkas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA