Teismas nutraukė beveik septynerius metus trukusią A. ir A. Guogų santuoką – Kas vyksta Kaune

Teismas nutraukė beveik septynerius metus trukusią A. ir A. Guogų santuoką

delfi.lt 2021/06/01 14:03
DELFI nuotr.

Verslininkas, buvęs Seimo narys Antanas Guoga ir jo sutuoktinė Aistė Guogienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Apie tai, kad po daugiau kaip šešerius metus trukusios santuokos jie Vilniaus miesto apylinkės teismui pateikė prašymą nutraukti santuoką, pranešta prie mėnesį. Šįryt poros santuoka buvo oficialiai nutraukta.

Skyrybų byla buvo vykdoma Vilniaus miesto apylinkės teisme. Pora į posėdį neatvyko, prašymas buvo nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka. Guogų skyrybos įvyko bendru sutarimu.

Kad sutuoktinių porą yra ištikusi krizė, buvo skelbta dar prieš metus, tačiau tada jie tikino, kad taško bendrame kelyje esą dar tikrai nededa.

„Nėra namų be dūmų, bet mūsų namuose gaisro nėra!“ – užtikrintai tada teigė A. Guoga.

Guogos susituokė dar 2014 m. vasarą – iš pradžių santuoką užregistravo Civilinės metrikacijos skyriuje, o po poros mėnesių vestuvių ceremonija buvo surengta bažnyčioje. Po santuokos ceremonijos pora pabrėžė, kad norėjo sujungti savo gyvenimus prieš Dievą, todėl ir pasirinko santuoką be ikivedybinių sutarčių.

„Man svarbiausia buvo tai, kad mūsų šeima būtų be jokių ikivedybinių sutarčių. Su savo artimiausiu žmogumi gyvenime reikia dalintis viskuo. Todėl jei jau žengei tokį žingsnį, reikia vienas iš kito priimti viską“, – tada sakė A. Guoga.

„Viską darėme iš meilės, – vyrui pritarė A. Guogienė. – Tuokdamiesi civilinės metrikacijos biure, norėjome privatumo. Bažnytinė ceremonija yra daug svarbesnė ir įsimintinesnė, todėl šia švente norėjome pasidalinti su savo draugais ir artimaisiais.“

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA