Fiksuoja skaitytojai: tokių kamščių Kaunas dar nematė – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: tokių kamščių Kaunas dar nematė

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Jau nuo penktadienio ryto prasidėję kamščiai Kaune nenuslūgo iki pat vakaro – po darbų į gatves išriedėję automobiliai tik pablogino situaciją. Kauniečiai stebisi, kad tokių kamščių Kaunas turbūt per savo egzistavimą nematęs.

„Tokio kamščio Kaune dar nesu matęs…“ – kauniečiai stebėjosi kamščių mastu mieste.

Pranešimai apie A1 kelyje tįstančią spūstį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė dar 11 val. Jau tada kamštis nuo Giraitės apsisukimo driekėsi iki pat „Megos“. Situacija einant dienai tik blogėjo, dabar Kaunas virto į vientisą automobilių spūstį.

Vairuotojai dalinasi vaizdais iš įvairių Kauno kelių, kur pravažiuoti per ateinančią valandą, o gal ir dvi bus labai sudėtinga. Turbūt kebliausia situacija, kad net rekomenduoti rinktis kitą maršrutą nėra prasmės, nes laisvai pravažiuojamų gatvių šiuo metu tiesiog nėra.

Kauniečiai informuoja, kad Užnemunės gatvėje, nuo Aleksoto tilto iki Vakarinio aplinkelio nusidriekė 5 kilometrų kamštis. Automobiliai vos juda. Taip pat sunkiai pravažiuojamas ir kelias Islandijos plente, Kalniečių gatvėje, Varnių gatvėje automobiliai išsirikiavę nuo Savanorių prospekto.

Sunki situacija ir važiuojantiems Tunelio gatve, link VI forto žiedo. Miesto centras taip pat skendi kamščiuose. Teigiama, kad Parodos kalnas stovi vietoje, o kamštis tęsiasi iki Savanorių prospekto.

Eismą stabdo kelių darbai

Dauguma spūsčių susidaro dėl atliekamų kelio darbų įvairiuose miesto dalyse. Vienas pagrindinių, tai uždarytas Kauno pilies žiedas – pagrindinė arterija, pro kurią iš miesto centro galima patekti į Jonavos gatvę, Varnių, Vilijampolės ir Kleboniškio tiltus.

Taip pat tvarkomas ir Taikos prospektas, dėl darbų šioje gatvėje eismas stoja ir Savanorių prospekte bei kitose gatvelėse, kurios kerta Taikos prospektą. Darbai pastebėti ir Vilijampolėje, Raudondvario plente, Pramonės prospekte, Karaliaus Mindaugo prospekte ir dar begalėje miesto vietų.

Eismo įvykių nedaug

Kaip nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, eismo įvykių pastaruoju metu nebuvo užfiksuota daug. Nuo 16 val. užfiksuoti vos 5 techniniai įvykiai, kurių metu dažniausiai nieks nenukentėjo, o vairuotojai tiesiog neišsiaiškino kas kaltas dėl įvykio.

16 val. gautas pranešimas, kad Baranausko g. ir Taikos pr. sankirtoje susidūrė du automobiliai, vairuotojai neišsiaiškina kas kaltas. Analogiškas įvykis užfiksuotas 16.10 val. Žemaičių pl. ties 37 namu, ten taip pat susidūrė du automobiliai ir nesutaria dėl kaltės. Kitoje miesto dalyje, dar du kaltės nesutariantys vairuotojai susidūrė V. Krėvės pr. 92 adresu, šis įvykis fiksuotas 16.41 val.

16.52 val. Islandijos plente, kryptimi Vilnius-Klaipėda, pravažiuojantis sunkiasvoris automobilis kliudė „Volkswagen“ automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos.

Naujausiais duomenimis, dar vienas įvykis fiksuotas 17.26 val., netoli „Megos“ susidūrė du automobiliai. Vairuotojams nesutariant dėl kaltės, policijos pareigūnai aiškintis vyko į įvykio vietą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad transporto pralaidumas Klaipėdos kryptimi apsunkintas dėl Giraitės viaduko statybų. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.