Fiksuoja skaitytojai: tokių kamščių Kaunas dar nematė - Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: tokių kamščių Kaunas dar nematė

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Jau nuo penktadienio ryto prasidėję kamščiai Kaune nenuslūgo iki pat vakaro – po darbų į gatves išriedėję automobiliai tik pablogino situaciją. Kauniečiai stebisi, kad tokių kamščių Kaunas turbūt per savo egzistavimą nematęs.

„Tokio kamščio Kaune dar nesu matęs…“ – kauniečiai stebėjosi kamščių mastu mieste.

Pranešimai apie A1 kelyje tįstančią spūstį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė dar 11 val. Jau tada kamštis nuo Giraitės apsisukimo driekėsi iki pat „Megos“. Situacija einant dienai tik blogėjo, dabar Kaunas virto į vientisą automobilių spūstį.

Vairuotojai dalinasi vaizdais iš įvairių Kauno kelių, kur pravažiuoti per ateinančią valandą, o gal ir dvi bus labai sudėtinga. Turbūt kebliausia situacija, kad net rekomenduoti rinktis kitą maršrutą nėra prasmės, nes laisvai pravažiuojamų gatvių šiuo metu tiesiog nėra.

Kauniečiai informuoja, kad Užnemunės gatvėje, nuo Aleksoto tilto iki Vakarinio aplinkelio nusidriekė 5 kilometrų kamštis. Automobiliai vos juda. Taip pat sunkiai pravažiuojamas ir kelias Islandijos plente, Kalniečių gatvėje, Varnių gatvėje automobiliai išsirikiavę nuo Savanorių prospekto.

Sunki situacija ir važiuojantiems Tunelio gatve, link VI forto žiedo. Miesto centras taip pat skendi kamščiuose. Teigiama, kad Parodos kalnas stovi vietoje, o kamštis tęsiasi iki Savanorių prospekto.

Eismą stabdo kelių darbai

Dauguma spūsčių susidaro dėl atliekamų kelio darbų įvairiuose miesto dalyse. Vienas pagrindinių, tai uždarytas Kauno pilies žiedas – pagrindinė arterija, pro kurią iš miesto centro galima patekti į Jonavos gatvę, Varnių, Vilijampolės ir Kleboniškio tiltus.

Taip pat tvarkomas ir Taikos prospektas, dėl darbų šioje gatvėje eismas stoja ir Savanorių prospekte bei kitose gatvelėse, kurios kerta Taikos prospektą. Darbai pastebėti ir Vilijampolėje, Raudondvario plente, Pramonės prospekte, Karaliaus Mindaugo prospekte ir dar begalėje miesto vietų.

Eismo įvykių nedaug

Kaip nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, eismo įvykių pastaruoju metu nebuvo užfiksuota daug. Nuo 16 val. užfiksuoti vos 5 techniniai įvykiai, kurių metu dažniausiai nieks nenukentėjo, o vairuotojai tiesiog neišsiaiškino kas kaltas dėl įvykio.

16 val. gautas pranešimas, kad Baranausko g. ir Taikos pr. sankirtoje susidūrė du automobiliai, vairuotojai neišsiaiškina kas kaltas. Analogiškas įvykis užfiksuotas 16.10 val. Žemaičių pl. ties 37 namu, ten taip pat susidūrė du automobiliai ir nesutaria dėl kaltės. Kitoje miesto dalyje, dar du kaltės nesutariantys vairuotojai susidūrė V. Krėvės pr. 92 adresu, šis įvykis fiksuotas 16.41 val.

16.52 val. Islandijos plente, kryptimi Vilnius-Klaipėda, pravažiuojantis sunkiasvoris automobilis kliudė „Volkswagen“ automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos.

Naujausiais duomenimis, dar vienas įvykis fiksuotas 17.26 val., netoli „Megos“ susidūrė du automobiliai. Vairuotojams nesutariant dėl kaltės, policijos pareigūnai aiškintis vyko į įvykio vietą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad transporto pralaidumas Klaipėdos kryptimi apsunkintas dėl Giraitės viaduko statybų. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA