Kauniečiai fiksuoja broką atnaujintame Draugystės parke: nedaug trūksta iki putų vakarėlio - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai fiksuoja broką atnaujintame Draugystės parke: nedaug trūksta iki putų vakarėlio

Karantino metu kauniečiai iš naujo atrado žaliąsias miesto erdves, o į parkus išeiti dalis gyventojų nepabijo ir atvėsus orams. Viena šeima, apsilankiusi neseniai atnaujintame Draugystės parke, nepagailėjo aštrios kritikos.

Pastarosiomis dienomis orai iš tiesų nelepino, Kaunas turėjo ir sniego, ir lietaus, o antradienio popietė kauniečius palepino net retsykiais išlendančiais saulės spinduliais, tačiau, kelių dienų šlapi orai parkuose pridarė nemažai problemų. Kauniečių šeima nufilmavo, kaip Draugystės parko žaidimų aikštelėje vanduo subėgo į vieną iš batutų, o vaikams ant jo šokinėjant – vanduo trykšta per kraštus.

Draugystės parkas, po neženklios liūties. Vaikų žaidimo aikštelė pavirtusi baseinu pasitaškyti, trūksta tik šampūno ar kokio „Fairy“ ir bus putų vakarėlis“, – atsiųstą vaizdo įrašą komentavo kaunietė.

Prieš beveik du metus oficialiai atvertas naujai rekonstruotas Draugystės parkas lankytojus pasitiko kardinaliai pasikeitęs. Tamsoje skendėjęs parkas nušvito naujo apšvietimo sistemomis, taip pat gyventojai buvo pakviesti mėgautis naujai įrengtomis vaikų žaidimo ir sporto aikštelėmis. Prie pagrindinės aikštės galima rasti ir šachmatų stalelių, o parko pažiba – naujai įrengtas šokantis fontanas.

Parke nutiesti nauji takai, įrengti suoleliai, pavėsinės ir mediniai gultai, tačiau kauniečių šeima atkreipė dėmesį, jog naujai įrengta erdvė turi ne vieną trūkumą.

„Jau ne kartą stebimės, kaip toks naujai sutvarkytas parkas, turi tiek trūkumų, tokių kaip: nulaužtos supynės, išdriskusi danga vaikams, išmėtyta gabalais, niekada nevalomi biotualetai, o jei atvyksite pirmadienį, gerokai po vidurdienio, dar rasite jaunimo ir ne tik, paliktas krūvas besimėtančių šiukšlių. Šunys vedžiojami bet kur ir bet kaip, dažnai yra sutinkami neblaivūs savininkai su dideliais šunimis, kurie ne tik vedžiojami be atitinkamų reikmenų kaip antsnukis, pavadys, bet dar jei mestelėsi pastabą, tai gali būti ir užsiundytas.

Apšvietimo vakarais tikrai trūksta, o žiemą, kai apsninga į grindinį integruotos lempos, kurios visai nevalomis, tampa visai tamsu ir nesaugu. Žodžiu, norėtume pasidžiaugti, kad Kaunas tvarkosi, bet tvarka „tik ant akių ir popierių“… labai liūdna“, – kitais pastebėjimais dalijosi kaunietė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA