Kauniečiai fiksuoja broką atnaujintame Draugystės parke: nedaug trūksta iki putų vakarėlio – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai fiksuoja broką atnaujintame Draugystės parke: nedaug trūksta iki putų vakarėlio

Karantino metu kauniečiai iš naujo atrado žaliąsias miesto erdves, o į parkus išeiti dalis gyventojų nepabijo ir atvėsus orams. Viena šeima, apsilankiusi neseniai atnaujintame Draugystės parke, nepagailėjo aštrios kritikos.

Pastarosiomis dienomis orai iš tiesų nelepino, Kaunas turėjo ir sniego, ir lietaus, o antradienio popietė kauniečius palepino net retsykiais išlendančiais saulės spinduliais, tačiau, kelių dienų šlapi orai parkuose pridarė nemažai problemų. Kauniečių šeima nufilmavo, kaip Draugystės parko žaidimų aikštelėje vanduo subėgo į vieną iš batutų, o vaikams ant jo šokinėjant – vanduo trykšta per kraštus.

„Draugystės parkas, po neženklios liūties. Vaikų žaidimo aikštelė pavirtusi baseinu pasitaškyti, trūksta tik šampūno ar kokio „Fairy“ ir bus putų vakarėlis“, – atsiųstą vaizdo įrašą komentavo kaunietė.

Prieš beveik du metus oficialiai atvertas naujai rekonstruotas Draugystės parkas lankytojus pasitiko kardinaliai pasikeitęs. Tamsoje skendėjęs parkas nušvito naujo apšvietimo sistemomis, taip pat gyventojai buvo pakviesti mėgautis naujai įrengtomis vaikų žaidimo ir sporto aikštelėmis. Prie pagrindinės aikštės galima rasti ir šachmatų stalelių, o parko pažiba – naujai įrengtas šokantis fontanas.

Parke nutiesti nauji takai, įrengti suoleliai, pavėsinės ir mediniai gultai, tačiau kauniečių šeima atkreipė dėmesį, jog naujai įrengta erdvė turi ne vieną trūkumą.

„Jau ne kartą stebimės, kaip toks naujai sutvarkytas parkas, turi tiek trūkumų, tokių kaip: nulaužtos supynės, išdriskusi danga vaikams, išmėtyta gabalais, niekada nevalomi biotualetai, o jei atvyksite pirmadienį, gerokai po vidurdienio, dar rasite jaunimo ir ne tik, paliktas krūvas besimėtančių šiukšlių. Šunys vedžiojami bet kur ir bet kaip, dažnai yra sutinkami neblaivūs savininkai su dideliais šunimis, kurie ne tik vedžiojami be atitinkamų reikmenų kaip antsnukis, pavadys, bet dar jei mestelėsi pastabą, tai gali būti ir užsiundytas.

Apšvietimo vakarais tikrai trūksta, o žiemą, kai apsninga į grindinį integruotos lempos, kurios visai nevalomis, tampa visai tamsu ir nesaugu. Žodžiu, norėtume pasidžiaugti, kad Kaunas tvarkosi, bet tvarka „tik ant akių ir popierių“… labai liūdna“, – kitais pastebėjimais dalijosi kaunietė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.