Šį savaitgalį Kauną šturmuos Dž. Butkutės ir OG Version koncertai – Puslapis 4 – Kas vyksta Kaune

Šį savaitgalį Kauną šturmuos Dž. Butkutės ir OG Version koncertai

Organizatorių nuotr.

Dariaus ir Girėno aerodrome jau šį savaitgalį įvyks finaliniai, gyvos muzikos projekto DRIVE IN LIVE koncertai. Projektas gimė ir gyvavo Vilniuje, tačiau dėl didelio kauniečių susidomėjimo, organizatoriai sutiko visą infrastruktūrą dar dviems koncertams perkelti į Kauno aerodromą.

Gegužės 7 d., savo gimtajame mieste, koncertą surengs Lietuvos pop muzikos karalienė – Džordana Butkutė. Bilietų į jos koncertą Vilniuje prekyboje nebeliko jau per kelias dienas, todėl, tikėtina, kad Kauno publika juos išgraibstys dar greičiau. Džordana koncertuos su pilna grupės sudėtimi, žiūrovų patogumui jau montuojama didžiulė scena bei ekranai, padėsiantys net galinėse eilėse stovintiems automobiliams jaustis „labai arti“.

Ne mažiau įspūdžių reikėtų tikėtis ir gegužės 8-tąją, nes kartu su kitais atlikėjais į kaunietiškąją DRIVE IN LIVE sceną įsiverš ir visą projektą vainikuos Lietuvos trap’o karalius – OG version. Antram koncertui „pasirašęs“ atlikėjas įžvelgė drive in formato privalumus – prieš „paleisdamas“ kūrinį į eterį, Dominykas tikrina, kaip daina skamba automobilyje. Tokį testą OG atlieka su kiekvienu savo „gabalu“.

Karantino ribojimai švelnėja, tačiau visiškos laisvės tikėtis nereikėtų. Jau dabar yra aišku, jog šią vasarą nevyks nei muzikos festivaliai, nei bet kokie didesni koncertai. Organizatoriai džiaugiasi, jog pasinaudojo galimybe ir ėmėsi organizuoti kažkada istoriniais tapsiančius koncertus. Istorinio šanso nepraleisti jie kviečia ir klausytojus.

Koncertai vyks daug daugiau automobilių talpinančiame Kauno Aleksoto aerodrome, todėl jau vien dėl dvigubo-trigubo klausytojų skaičiaus, finaliniai koncertai nusimato dar efektyvesni nei sostinėj.

Bilietų skaičius išlieka labai ribotas, todėl visus norinčius organizatoriai skatina nedelsti. Gali būti, kad tai – paskutinė galimybė sudalyvauti istoriniuose DRIVE IN formato koncertuose.

Bilietus į paskutiniuosius koncertus rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.